Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet n Bllog
  3

  Erblin Ribani sht pranuar n Harvard. Krkon mbshtetjen tuaj financiare

  Miqte e Erblinit kane hapur nje fushate donacionesh ne gofundme. Erblini eshte nje djale i ri nga Kosova, qe eshte pranuar si student ne universitetin Harvard ne Amerike, por pengesa e vetme per te per te shkuar eshte ndihma financiare. Ai dhe familja e tij nuk kane te ardhura te mjaftueshme per te frekuentuar nje shkolle prestigjoze si Harvard. Ndihmojeni kete djalosh te ri nga Kosova duke bere nje donacion me poshte:

  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 08-04-2021 m 12:09

Tema t Ngjashme

 1. Ambasada Amerikane n Tiran krkon ndihmn tuaj !
  Nga Wordless n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-03-2014, 04:32
 2. Urime Fiter Bajrami dhe inshallah na eshte pranuar agjerimi
  Nga Robi I Allahut n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-09-2010, 08:44
 3. Kosova, Berisha krkon mbshtetjen e vendeve islamike
  Nga Lioness n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 01:23
 4. Hajdeni n Harvard!
  Nga Davius n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 16-08-2006, 10:52
 5. Koshtunica krkon mbshtetjen e Greqis pr Kosovn
  Nga Hyllien n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 03-11-2005, 11:04

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •