Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465

  Red face Prshndetje pr ata q ndoshta ende jan aktiv n Forum

  Prshndetje pr t gjith ata me t cilit para 14-15 vitesh ishim do dt prezent n Foruminshqiptar pr t ndar informacione dhe mendime t ndryshme. Prshndes gjith ata t cilt m njohin dhe i njoh dhe me t cilt do kisha dashur t ndaj prgzimet m t sinqerta, pr at koh t sinqert dhe t veant.

  Kushtrimi.
  Sui generis

 2. 2 antart m posht falenderuan RaPSouL pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Eloh ! (23-04-2021),Neteorm (05-04-2021)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,821
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Prshndetje pr ata q ndoshta ende jan aktiv n Forum

  Pershendetje, Kushtrim miresevjen perseri ne forum, te uroj gjithe te mirat.

 4. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  RaPSouL (19-04-2021)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e HoteL-MadriD
  Antarsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Wrttemberg
  Mosha
  34
  Postime
  739

  Pr: Prshndetje pr ata q ndoshta ende jan aktiv n Forum

  Citim Postuar m par nga RaPSouL Lexo Postimin
  Prshndetje pr t gjith ata me t cilit para 14-15 vitesh ishim do dt prezent n Foruminshqiptar pr t ndar informacione dhe mendime t ndryshme. Prshndes gjith ata t cilt m njohin dhe i njoh dhe me t cilt do kisha dashur t ndaj prgzimet m t sinqerta, pr at koh t sinqert dhe t veant.

  Kushtrimi.
  Pershendetje..

  Gjithashtu dhe nga una i 15 viteve me pare

  Shnet..
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 6. Anetart m posht kan falenderuar HoteL-MadriD pr postimin:

  RaPSouL (10-07-2021)

 7. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465

  Pr: Prshndetje pr ata q ndoshta ende jan aktiv n Forum

  Citim Postuar m par nga HoteL-MadriD Lexo Postimin
  Pershendetje..

  Gjithashtu dhe nga una i 15 viteve me pare

  Shnet..

  O si ikm pr lesh more, Prost fr diese unvergessliche Zeit!
  Sui generis

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-02-2016, 16:00
 2. Cilat jane kriteret per tu bere moderator ne forum?
  Nga legjenda12 n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-12-2014, 15:42
 3. 10 urdheresat e Zotit, a jane ende aktuale?
  Nga arbereshi_niko n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 02-02-2014, 07:36
 4. Romt e Kosovs nuk jan t diskriminuar si dikur, por jan ende t varfr
  Nga DYDRINAS n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-02-2011, 16:34
 5. Philips: SHIK-u sht ende aktiv
  Nga R17 n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 27-07-2010, 07:37

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •