Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,710
  Postimet n Bllog
  2

  A keni ndryshuar planet e udhtimit pr shkak t koronavirusit?

  N ditt e sotme t gjith flasin pr Koronn.

  A sht e sigurt t udhtosh?

  Shumica e njerzve po mbajn ose anulojn planet pr shkak t pandemis s korons. Prandaj, duhet t rimendoni pr vendet e udhtimit dhe kshillat. Lidhini t gjitha vendet q dshironi t vizitoni dhe shikoni situatat q hasin ndaj covid-it shtetet ku dshironi te vizitoni kto koh, gjithsesi un jam i mendimit q nuk sht koha pr ta br prsri at list udhtimi.

  Pr m tepr, qndrimi n shtpi do t ishte m mir pr tani.

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,710
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: A keni ndryshuar planet e udhtimit pr shkak t koronavirusit?

  Personalisht, kisha disa plane jasht npr EU po me kt situat nuk ja vlen ta maresh mundimin pasi shumica e shteteve jan ende n izolime edhe pr disa koh.

  Kush i dashuron udhtimet, dhe pr fat te keq t Korons nuk leviz dot, sugjeroj kt site ku "lviz" brenda nje makine npr shtete te ndryshme (t cilat i zgjedh vet) ndrkoh luan edhe radio npr makin.
  https://driveandlisten.herokuapp.com/

Tema t Ngjashme

 1. A do ta bni vaksinn e koronavirusit?
  Nga Neteorm n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 15-05-2021, 16:53
 2. Koha! Mundsia e udhtimit n dy drejtimet e kohs!
  Nga BvizioN n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 14:53
 3. Prapa skens s udhtimit t Paps Benedikt XVI
  Nga Explorer n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-05-2009, 07:33
 4. 100 vjetotin i udhetimit t edith durham-it
  Nga kallajxhi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 15:39
 5. Sa shtëpi keni ndryshuar?
  Nga *~Rexhina~* n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 17-06-2006, 17:13

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •