Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,923
  Postimet n Bllog
  3

  Gzuar festen e Sulltan Novruzit.

  Duke uruar vllezrit bektashinj pr Festn e Novruzit, duke ju falnderuar dhe juve pr mbshtetjen q keni treguar ndaj videove t mia, ju ftoj t reflektoni mbi kto hapa lidhur me t mirn dhe t keqen.
  1. Mos bj keq.
  2. Bj mir.
  3. Msoji dhe t tjert.
  4. Lufto t keqen.
  P.S. Ka gjithmon hapsir, pr t'i menduar gjrat m mir.(huazuar)

  Emri: FB_IMG_1616418667540.jpg

Shikime: 414

Madhsia: 40.1 KB
  Ndryshuar pr her t fundit nga Neteorm : 22-03-2021 m 09:05

Tema t Ngjashme

 1. Gezuar Festen e Sulltan Novruzit
  Nga Bel ami n forumin Komuniteti bektashi
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2014, 23:41
 2. Gzuar festn e falenderimeve
  Nga Fiori n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-12-2013, 21:48
 3. Gezuar diten e Sulltan Novruzit
  Nga Erind.B n forumin Komuniteti bektashi
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-07-2013, 13:25
 4. 2006: Festa e Sulltan Novruzit
  Nga Qafir Arnaut n forumin Komuniteti bektashi
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 16:54
 5. Gezuar festen e Sulltan Nevruzit 2009
  Nga Bel ami n forumin Komuniteti bektashi
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 24-03-2009, 00:19

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •