Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,229
  Postimet nė Bllog
  6

  Gėzuar festen e Sulltan Novruzit.

  Duke uruar vėllezėrit bektashinj pėr Festėn e Novruzit, duke ju falėnderuar dhe juve pėr mbėshtetjen qė keni treguar ndaj videove tė mia, ju ftoj tė reflektoni mbi kėto hapa lidhur me tė mirėn dhe tė keqen.
  1. Mos bėj keq.
  2. Bėj mirė.
  3. Mėsoji dhe tė tjerėt.
  4. Lufto tė keqen.
  P.S. Ka gjithmonė hapėsirė, pėr t'i menduar gjėrat mė mirė.(huazuar)

  Emri: FB_IMG_1616418667540.jpg

Shikime: 910

Madhėsia: 40.1 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Neteorm : 22-03-2021 mė 09:05

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,229
  Postimet nė Bllog
  6

  Pėr: Gėzuar festen e Sulltan Novruzit.

  Gėzuar festėn e bajramit. Shėndet e pėr shumė vite.

Tema tė Ngjashme

 1. Gezuar Festen e Sulltan Novruzit
  Nga Bel ami nė forumin Komuniteti bektashi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2014, 23:41
 2. Gėzuar festėn e falenderimeve
  Nga Fiori nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-12-2013, 21:48
 3. Gezuar diten e Sulltan Novruzit
  Nga Erind.B nė forumin Komuniteti bektashi
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-07-2013, 13:25
 4. 2006: Festa e Sulltan Novruzit
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Komuniteti bektashi
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 16:54
 5. Gezuar festen e Sulltan Nevruzit 2009
  Nga Bel ami nė forumin Komuniteti bektashi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 24-03-2009, 00:19

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •