Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet nė Bllog
  3

  Aktori Albano Bogdo


 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aktori Albano Bogdo


 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aktori Albano Bogdo


 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aktori Albano Bogdo


 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aktori Albano Bogdo -


 6. #6
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,688
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Aktori Albano Bogdo -

  Albo tė pėlqen vėrtet ky bashkqytetari im?

 7. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aktori Albano Bogdo -

  Citim Postuar mė parė nga Neteorm Lexo Postimin
  Albo tė pėlqen vėrtet ky bashkqytetari im?
  Albo nuk shikon shumė TV as nė Amerikė e pothuaj fare nė Shqipėri. Pra unė jam personi i fundit qė duhet tė japi vlerėsime pėr artistė. Por si gjithė tė tjerėt, mė pėlqen e bukura dhe e vėrteta. Rastėsisht mė doli njė ditė nė YouTube njė episod i Klanifornia, ku ky aktor luante rolin e Pablo Eskobarit. Mė pėlqeu mėnyra se si e luante rolin. Pak ditė mė vonė mė doli Gilbert Fevziu, dhe atė rol e kish qarė fare. Eshtė shumė i talentuar dhe ka njė sarkazėm tė thellė qė pret me thikė hipokrizinė e simbiozės sė mediave me politikėn. I bėn shqiptarėt tė qeshin me njė realitet qė lė shumė pak vend pėr tė qeshur, e mė shumė vend pėr tė qarė. Gjėja tjetėr qė mė pėlqen, ėshtė qė i pėrket brezit tė ri tė artistėve shqiptarė. Kėta janė ata artistė qė kanė ēarė vetė, me punė, talent e sakrifica.

  Suksese tė mėtejshme bashkėqytetarit tėnd. Dhe duhet tė eksplorojė mundėsitė e aktrimit pėrtej kufijve shqip-folės pasi tregu i artit shqiptar ėshtė i vogėl.

  Albo

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  Neteorm (23-03-2021)

 9. #8
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,688
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Aktori Albano Bogdo


 10. #9
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,688
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Aktori Albano Bogdo


Tema tė Ngjashme

 1. Minutat e fundit tė zhdukjes sė Albano Xhaferajt tek Kompleksi Oslo
  Nga Akuamarini nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2018, 05:47
 2. Al Bano (Albano Carrisi)
  Nga shigjeta nė forumin Muzika botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-02-2010, 01:05
 3. Aktori Aktorja me i/e bukur
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 54
  Postimi i Fundit: 15-09-2008, 06:17
 4. Aktori/a me i (e) mirė i skenės sot?
  Nga djalingaqyteti nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 21-06-2008, 18:02
 5. Albano ne Vlore..
  Nga Brari nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-05-2008, 18:54

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •