Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,279
  Postimet n Bllog
  3

  Ndryshimet m t fundit n Forumin Shqiptar

  E hapa kt tem, pr t dokumentuar ndryshimet q ne bjm n paraqitjen dhe programin e forumit, si nj mnyr pr t rifreskuar forumin dhe n t njjtn koh t njoftojm komunitetin e antarve tan pr kto ndryshime. Kjo sht mnyra jon se si ju vm ju n dijeni t ndryshimeve dhe si mund t prdorni disa prej funksioneve t reja t forumit. Kshtu q lexojeni kt tem rregullisht pr tu informuar dhe mund t lini edhe prshtypjet tuaja pr ndryshimet, qofshin kto pozitive apo negative.

  Stafi i Forumit

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,279
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Ndryshimet m t fundit n Forumin Shqiptar

  Nuk e di nse e kini vn re, por disa prej forumeve n listn e forumeve jan eliminuar dhe temat e tyre jan kaluar n forume t tjera ekzistuese. Kjo sht nj prpjekje e jona pr ta br forumin m t leht pr tu lundruar nga antart e vizitort e shumt:

  - Gjith nn-forumet e Bashkpartiott e mi n bot u fshin dhe temat e atyre nnforumeve u kaluan n forumin n fjal.
  - Gjith nn-forumet tek Sporti npr bot u shkrin n nj.
  - Gjith seksioni i forumit i dedikuar chat u shkri dhe t gjitha temat u kaluan n forumin e mbyllur Na-bashkoi-Albasoul
  - Edhe disa forume q kishin nn-forume u shkrin, nuk po m kujtohen t gjitha tani.

  Kto ndryshime u bn para dy muajsh dhe shpresojm ta bjn lundrimin e forumit m t leht. Si e zura n goj m lart, asnj tem apo postim nuk u fshi, vetm u lviz n forumin prkats.

  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 18-03-2021 m 01:23

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,279
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Ndryshimet m t fundit n Forumin Shqiptar

  Nj ndryshim tjetr i dukshm tek Lista e Forumeve sht edhe kolona e re vertikale e shtuar n t djatht t faqes:

  Emri: Screen Shot 2021-03-17 at 11.48.49 PM.jpg

Shikime: 441

Madhsia: 38.7 KB

  Kjo kolon e bn t leht renditjen e informacionit n forum:  - Kndi i Nderit t Forumit

  Emri: Screen Shot 2021-03-17 at 11.54.00 PM.png

Shikime: 427

Madhsia: 64.3 KB

  N kt knd, ideja sht t falenderojm publikisht, antar t forumit q kan dhn nj kontribut t madh e t muar n vite n forum.  Sondazhi Javor

  Emri: Screen Shot 2021-03-17 at 11.54.44 PM.jpg

Shikime: 416

Madhsia: 15.2 KB

  Her pas here, do t gjeni nj sondazh t ri ku mund t votoni e shprehni mendimin tuaj pr t. Do mundohemi t nxjerrim n pah sondazhe t problematiks aktuale.  Bllogjet e Fundit

  Emri: Screen Shot 2021-03-17 at 11.56.46 PM.jpg

Shikime: 414

Madhsia: 43.9 KB

  Ktu do t gjeni t renditura postimet m t fundit tek bllogjet n forum. Nse ju postoni nj postim t ri n bllogun tuaj, postimi juaj do t renditet n kt list.  Postimet m t fundit.

  Emri: Screen Shot 2021-03-17 at 11.58.53 PM.jpg

Shikime: 423

Madhsia: 34.8 KB

  Ktu do t gjeni t renditura temat me postimet m t fundit t bra n forum.  Temat e Reja

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 12.00.35 AM.jpg

Shikime: 429

Madhsia: 40.2 KB

  Ktu do t gjeni t renditura temat m t reja t hapura n forum nga antart e tij.  Diskutimet n Grup

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 12.01.39 AM.png

Shikime: 426

Madhsia: 80.1 KB

  Nse hapni nj tem diskutimi tek Grupet, ajo tem do t renditet n kt list. Ktu do t dalin diskutimet m t fundit tek grupet e forumit.


  Fjalt Kye

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 12.02.25 AM.png

Shikime: 427

Madhsia: 110.8 KB

  Nse klikoni n nj nga kto fjal kye, do t shikoni t renditura t gjitha temat n forum q e kan kt fjal kye. Kjo sht nj form m e mir lundrimi t forumit, pa qen nevoja pr t br krkime n forum. Kshtu q kur hapni tema t reja, mos harroni t shtoni edhe fjalt kye q t renditen ktu.  Temat m t Lexuara

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 12.04.53 AM.jpg

Shikime: 436

Madhsia: 31.8 KB

  Ktu do t gjeni t renditura t gjitha temat m t lexuara n forum. Kto jan temat q kan patur m shum vizita n forum n 30 ditt e fundit.  Nse disa prej ktyre blloqeve nuk ju interesojn, e doni ti mbyllni, mund ta bni duke klikuar mbi shenjn minus (-) ne qoshen e djatht t bllokut. Ja si duket kur i mbyll disa prej tyre:

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 12.06.53 AM.png

Shikime: 422

Madhsia: 60.9 KB


  Dhe nse doni q ta mbyllni fare t gjith kolonn vertikale, mjafton t klikoni mbi shigjetn n krye t kolons. Po ta klikoni prap, del prsri.

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,279
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Ndryshimet m t fundit n Forumin Shqiptar

  Pr ta br sa m t leht lundrimin e forumit pr antart tan, besoj se kini vn re edhe disa ndryshime n krye t forumit, tek ndarjet e ndryshme t reja q jan krijuar. Kemi br disa ndryshime t cilat po i rendisim m posht.

  Kjo sht pjesa e forumit ku ju duhet t klikoni m shpesh, si nj mnyr pr t shfletuar sa m kollaj forumin. Si koncept, kjo sht Menuja e Forumit. E ngjashme me menun e nj restoranti prej nga ju mund t zgjidhni. Ndarjet kryesore jan t klikueshme dhe un po i rendis m posht, s bashku me nj prshkrim t funksionit t tyre:


  RISITE E FORUMIT

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 12.13.05 AM.jpg

Shikime: 411

Madhsia: 11.2 KB

  Nse klikoni mbi kt ndarje t menus, do t vini re se do t'iu dalin t gjitha t rejat e forumit t renditura sipas kohs q jan postuar, ku postimet m t fundit dalin n krye. Ktu do t mund t shikoni nj list njoftimesh pr hapje teme, postim n nj tem, hapje grupi, hapje teme n grup, krijimi i nj albumi t ri me fotografi, postim fotoje n album. Pra pak a shum, gjithka q ndodh n forum, ju mund ta ndiqni ktu. Lista prmban 100 njoftime por mund t rendisni m shum aq n fund t lists. Ky sht vend i mir pr ti hedhur nj sy t shpejt forumit dhe t rejave t tij. Por n t njjtn koh, mund t ndiheni edhe pak t lodhur nga njoftimet, n dit ku ka pjesmarrje t madhe n forum. Nse doni ti filtroni njoftimet ku t shikoni vetm ato materiale q ju interesojn ju, mund t klikoni mbi Filtroji n qoshen e djatht n krye:
  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 12.24.44 AM.jpg

Shikime: 430

Madhsia: 27.3 KB

  Posht ksaj ndarjeje t menus, do t shikoni edhe disa lidhje t klikueshme q shfaqen posht saj. Edhe kto lidhje ju ndihmojn pr t gjetur at q krkoni kollaj:

  Lista e t Rejave - Kjo lidhje ju rendit t njjtat gjra si po t klikosh tek Risit e Forumit

  Postimet e Reja - Kjo lidhje ju rendit t gjithat temat me postime t reja q nga vizita juaj e fundit n forum.

  Diskutimet e Sotme - Kjo lidhje ju rendit t gjitha temat me postime n 24 ort e fundit n forum.

  Postimet e Reja tek Bllogjet - Kjo lidhje ju rendit t gjitha postimet tek bllogjet.

  Shnoji Forumet si t Lexuar - Vetm pasi t keni shpenzuar koh n forum dhe t jeni njohur me t gjitha t rejat n forum, mund t klikoni mbi kt lidhje. Kjo sht mnyra juaj q i thoni forumit q mos m rendit m temat e reja q sapo shfletova e lexova, por m rendit vetm temat e postimet e reja q do t bhen n t ardhmen.  FORUMI

  Po t klikoni mbi kt nnndarje, do t'iu hapet lista e gjith forumeve. Kini parasysh q materialet n forum jan t ndara n forume, temat hapen n nj forum t caktuar, postimet bhen n nj tem t caktuar. Posht ksaj nndarje do t shihni edhe disa lidhje t klikueshme q kan lidhje po me shfletimin e leht t forumit. Le t'i zm me rradh:

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 12.36.34 AM.jpg

Shikime: 426

Madhsia: 10.8 KB

  Misioni - Po t klikoni mbi kt lidhje, do t keni mundsi t lexoni misionin e forumit shqiptar.

  Rregullorja - Po t klikoni mbi kt lidhje, do t keni mundsi t lexoni rregulloren e pjesmarrjes n forumin shqiptar.

  Antart - Po t klikoni mbi kt lidhje, do t shkoni tek lista e antarve t forumit shqiptar.

  Bllogjet - Po t klikoni mbi kt lidhje, do t shkoni tek portali i bllogjeve t forumit shqiptar.

  Kalendari - Po t klikoni mbi kt lidhje, do t shkoni tek kalendari i forumit shqiptar ku mund t postoni festa e ndodhi nga jeta juaj q doni t'i ndani me komunitetin e forumit.

  Stafi Drejtues - Po t klikoni mbi kt lidhje, do t shkoni tek lista e stafit drejtues t forumit, moderatorve t tij, t cilt bjn pun vullnetare.

  Vrejtje & Kshilla - Nse dshironi t bni nj vrejtje apo nj sugjerim apo kshill pr stafin e forumit, dhe doni q kjo t jet publike ku t gjith mund ta lexojn, hapni nj tem t re tet ky nnforum.

  Na Kontaktoni - Nse dshironi t kontaktoni me administratort e forumit n mnyre private pr t raportuar nj problem apo pr t krkuar ndihm, klikoni mbi kt lidhje dhe mbushni formularin.  PROFILI IM

  Po t klikoni mbi kt ndarje t menus, do t'iu shpier tek faqja e profilit tuaj n forum, ku mund t bni ndryshimet prkatse sa her q e shihni t arsyeshme. Gjithka n kt nn-ndarje t menus ka t bj vetm me profilin tuaj n forum.

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 12.42.50 AM.jpg

Shikime: 416

Madhsia: 9.9 KB

  Ndrysho Profilin - Klikoni ktu nse doni t shikoni profilin tuaj n forum dhe t bni ndryshime t profilit.

  Ndrysho Email & Fjalkalimin - Klikoni ktu nse dshironi t ndryshoni email me t cilin jeni regjistruar n forum ose fjalkalimin q prdorni pr t hyr n forum.

  Ndrysho Foton - Klikoni ktu nse dshironi t ndryshoni foton e profilit tuaj n forum.

  Ndrysho Maskn - Klikoni ktu nse dshironi t ndryshoni maskn q prdorni n krah t emrit tuaj n forum.

  Ndrysho Firmn - Klikoni ktu nse dshironi t ndryshoni firmn tuaj n forum, q del n fund t do postimi.

  Lidhu me Facebook - Klikoni ktu nse dshironi q t lidhni llogarin tuaj n forum me llogarin tuaj n Facebook [do bjm nj postim t detajuar n vazhdim se si funksionon kjo]

  Preferencat - Klikoni ktu pr t par e ndryshuar preferencat tuaja n forum.

  Privatsia - Klikoni ktu nse dshironi t ndryshoni rregullat e privatsis s informacionit tuaj personal n forum.  SHOQERIA

  Po t klikoni mbi kt ndarje t menus, do t'i renditen t gjitha t rejat e rrjetit tuaj shoqror n forum. T gjitha temat e reja apo temat me postime t reja q jan hapur nga ju apo miqt tuaj n forum. I vum emrin shoqria, pasi kto jan t rejat e miqve tuaj n forum. Le t'i zm lidhjet q renditen posht saj me rradh:

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 12.51.19 AM.jpg

Shikime: 287

Madhsia: 10.2 KB

  Rrjeti Shoqror - Kjo ju shpie tek e njjta faqe dhe sht njsoj si t klikosh mbi SHOQERIA.

  Lista e Miqve - Nse dshironi t shikoni listn tuaj t miqve n forum, dhe t shtoni apo hiqni nga kjo list, klikoni mbi kt lidhje.

  Krkesa pr Miqsi - Nse dshironi t shikoni krkesat pr miqsi nga antart e tjer t forumit, apo t nisni nj krkes miqsie nj antari/e tjetr n forum, klikoni mbi kt lidhje.

  Mesazhet e Vizitorve - Nse dshironi t lexoni mesazhet e lna nga vizitort apo miqt n profilin tuaj, mund t klikoni ktu.

  Temat e Mia - Nse dshironi t renditni t gjitha temat e hapura prej jush, ku ka patur postime t reja nga hera e fundit q hyt n forum, klikoni ktu.

  Temat e Miqve - Nsee dshironi t renditni t gjitha temat e hapura nga miqt tuaj, q nga nga vizita juaj e fundit n forumi, klikoni ktu.

  Abonimet e Mia - Nse dshironi t renditni t gjitha temat n t cilat ju jeni i/e abonuar, dhe merrni njoftimet me email sa her q dikush poston, klikoni ktu.

  Reputacioni Im - Nse dshironi t lexoni reputacionin q ju kan dhn antart e forumit n postimet tuaja, mund t klikoni ktu.  BLLOGJE

  Po t klikoni mbi kt ndarje t menus, do t'iu hapet portali i bllogjeve t forumit. N kt portal, do t mund t gjeni postimet m t fundit nga antart e forumit n bllogjet e tyre personale. Bllogjet jan ndryshe nga temat dhe postimet e forumit, pasi kan nj karakter m individual dhe m personal se sa temat ku antart marrin pjes t gjith n nj diskutim. T gjitha lidhjet q do t gjeni nn t, kan t bjn me bllogjet. Le t'i zm me rradh:

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 1.01.36 AM.jpg

Shikime: 296

Madhsia: 9.2 KB

  Bllogu Im - Po t klikoni mbi kt lidhje, do t shkoni tek bllogu juaj personal, ku mund t postoni n t nj postim t ri.

  Postimet e Fundit - Kjo lidhje do t'iu rendisi postimet m t fundit n bllogje nga antart e forumit shqiptar.

  M t Lexuarat - Kjo lidhje do t'iu rendisi postimet m t lexuara n bllogjet e forumit shqiptar.

  Bllogjet e Antarve - Kjo sht nj list ku mund t shihni t gjith antart q kan hapur bllogun e tyre personal n forumin shqiptar.

  Kontrolli i Bllogut - Ktu mund t kontrolloni do aspekt t bllogut tuaj personal

  ( do t bjm nj postim m t detajuar pr bllogjet s shpejti duke qen se sht nj seksion i ri n forum )  GRUPET

  Kjo ndarje e menus, po t klikoni mbi t do t'iu shpier tek portali i grupeve shoqrore n forumin shqiptar. do antar i forumit mund t hyj n nj grup publik ose mund t krijoj nj grup shoqror. N to antart e forumit mund t bjn diskutime, t postojn albume me foto, ose mbajn kontakt e lidhje me njri-tjetrin. Le t'i zm me rradh lidhjet e mposhtme:

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 1.10.40 AM.jpg

Shikime: 299

Madhsia: 7.4 KB

  Portali i Grupeve - Kjo lidhje ju shpie tek portali i grupeve ku do t njiheni me grupet m t reja t krijuara dhe risit nga grupet.

  Lista e Grupeve - Kjo ju shpie tek lista e t gjitha grupeve t hapura nga antart n forumin shqiptar.

  Krijo Grup - Klikoni mbi kt lidhje nse dshironi t hapni nj grup t ri n forum.

  Vendlindja - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin vendlindja.

  Emigracion - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin emigracion.

  Feja - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin feja.

  Universitetet - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin universitet.

  Kultura - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin kultura.

  Arti - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin arti.

  Letrsia - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin letrsia.

  Sporti - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin sporti.

  Shkenca - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin shkenca.

  Politika - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin politika.

  Argtim - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet q jan nn kategorin argtim.

  Tjetr - Po t klikoni mbi kt lidhje do t shikoni t renditura t gjitha grupet e pa kategorizuara.  LAJME

  Po t klikoni mbi kt ndarje t menus, do t'iu hapet nj tem tek e cila do t gjeni t renditura t gjitha gazetat, televizionet, radiot e bots shqiptare. Kjo nndarje e bn t leht informimin e antarve tan n lidhje me at q po ngjet n vendlindje apo n bot, pa qen nevoja q t largohen nga forumi apo t mbajn mend adresat e faqeve e portaleve.

  Emri: Screen Shot 2021-03-18 at 1.18.33 AM.jpg

Shikime: 300

Madhsia: 10.5 KB

  Tema e shtypit t dits - Lidhje e shpejt pr t shkuar tek forumi i tems s shpytit t dits pr tu njohur me temat q antart e forumit po diskutojn.

  Problematika Shqiptare - Lidhje e shpejt pr t shkuar tek forumi i problematiks shqiptaree pr tu njohur me problemet q antart e forumit kan ngritur pr diskutim.

  Aktualitete shoqrore - Lidhje e shpejt pr t shkuar tek forumi i aktualitete shoqrore ku mund t njiheni me at q po ngjet n shoqrin shqiptare n bot.

  Problemet ndrkombtare - Lidhje e shpejt pr t shkuar tek forumi i problemeve ndrkombtare, pr tu njohur me problemet aktuale q bota po kalon.

  Votime dhe sondazhe - Lidhje e shpejt pr t shkuar tek forumi i sondazheve ku mund t votoni dhe shprehni mendimin tuaj n sondazhet e ndryshme t hapura.


  Uroj q ta prdorni kt menu sa her q hyni n forum pasi vrtet e bn shfletimin e forumit shum m t leht.

  Albo

  Shnim: Q t shikoni dhe prdorni menun e msiprme, duhet t jeni nj antar i regjistruar n forum dhe duhet q t keni hyr/identifikuar n forum me emrin dhe fjalkalimin tuaj. Vizitort e forumit dhe antart e paidentifikuar n forum, nuk do t shohin t gjitha ndarjet e menus q un ilustrova m lart.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 18-03-2021 m 01:36

 5. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  Neteorm (18-03-2021)

 6. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,279
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Ndryshimet m t fundit n Forumin Shqiptar

  FACEBOOK

  Duke qen se nj numr i madh i antarve t forumit marrin pjes edhe n Facebook, ne kemi br t mundur integrimin e programit t forumit me at t Facebook. Nse ju jeni i/e regjistruar n Facebook, dhe dshironi q t merrni pjes edhe n forumin shqiptar, lexoni m posht t rejat n lidhje me Facebook n forumin shqiptar.

  Funksionet e reja:

  - Regjistrim i ri n forum me llogarin tuaj t Facebook pa mbushur formularin e regjistrimit fare.
  - Hyrja n forumin shqiptar pa qen nevoja q t identifikoheni me llogarin e forumit por duke prdorur llogarin tuaj t Facebook.
  - Lidhja e llogaris suaj ekzistuese n Forum me llogarin e Facebook.
  - Mund t bni "Like" dhe "Share" t gjitha temat e forumit n Facebook me nj klikim t thjesht.
  - Mund t postoni nj njoftim automatikisht n Facebook sa her hapni nj tem t re n forum apo bni nj postim t ri n nj tem.

  Le ti zm me rradh:

  Emri: Screen Shot 2021-03-25 at 9.12.33 PM.jpg

Shikime: 409

Madhsia: 6.0 KB

  N krye t Forumit do t shikoni butonin "Connect" me ngjyr blu t Facebook. Ky buton luan dy funksione. Ju lejon q t rregjistroheni n forum nse nuk jeni t regjistruar. Ose ju lejon q t identifikoheni/hyni n forum me llogarin tuaj t Facebook. Esht shum e thjesht. Sigurohuni q jeni t identifikuar n Facebook m par, dhe klikoni mbi butonin Connect. Nse jeni t identifikuar n llogarin tuaj t Facebook do hyni direkt n forum. Nse nuk jeni t identifikuar, do t'iu dali formulari i Facebook m posht:

  Emri: Screen Shot 2021-03-25 at 9.21.42 PM.jpg

Shikime: 410

Madhsia: 20.8 KB

  Pasi t shtypni emrin dhe fjalkalimin tuaj n Facebook, do t mund t hyni n forum ose t regjistroheni n forumin shqiptar. Kjo sht mnyra m e thjesht pr tu regjistruar n forumin shqiptar, pasi nuk kini prse mbushni formularin ton t regjistrimit, q ka shum pika. Formulari i Facebook ju krkon vetm t zgjidhni emrin q dshironi t prdorni n forum, dhe regjistrimi do t bhet automatikisht pr ju. T vetmin informacion personal q forumi merr nga llogaria juaj n Facebook sht adresa juaj e email, q sht mnyra se si ne mund t verifikojm identitetin tuaj dhe programi i forumit mund t'iu drgoj njoftimet e temave n t cilat ju jeni abonuar.

  N rastin tim, duke qen se un jam i regjistruar m par n forumin shqiptar me emrin Albo, pasi hyra n forum me llogarin time n Facebook, do t shikoni se si butoni "Connect" nuk shfaqet me n krye te forumit por del fotoja ime n Facebook n krah t emrit Albo:

  Emri: Screen Shot 2021-03-25 at 9.28.00 PM.jpg

Shikime: 406

Madhsia: 7.0 KB

  Ky sht proesi i regjistrimit dhe identifikimit n Forum me llogarin tuja t Facebook. Kaq i thjesht! Pasi t regjistroheni, mund t hapni tema e bni postime direkt n forumin shqiptar, pa asnj penges. Pra regjistrimi ju mundson q jo vetm t lexoni por edhe t shkruani mendimet tuaja n forum.

  Si t bni like/share temat e forumit:

  Emri: Screen Shot 2021-03-25 at 9.31.43 PM.jpg

Shikime: 404

Madhsia: 35.5 KB

  Isha duke lexuar temn m lart. M plqeu dhe klikova butonin blu "Like" dhe kjo ka t njjtin funksion si nj like n facebook. Tema n fjal do t dali n llogarin tuaj t Facebook automatikisht me nj klikim t vetm. Po ashtu, nse doni ta ndani nj tem t forumit me miqt tuaj n Facebook, q edhe ata ta lexojn, mund ta bni edhe "Share". Prap mjafton nj klikim i vetm. Duke i br temat e forumit Like dhe Share kjo ndihmon n prhapjen e materialeve me vler q ju keni gjetur n forumin shqiptar, me t gjith rrethin tuaj shoqror n Facebook. Tema n fjal pr shembull, sht plqyer nga nj antar i FB. Nse m shum antar e bjn like, ky numr do t rritet automatikisht edhe n forumin shqiptar.


  Si t postoni nj njoftim n Facebook kur postoni mendimin tuaj n temat e forumit:

  Emri: Screen Shot 2021-03-25 at 9.36.28 PM.jpg

Shikime: 429

Madhsia: 6.3 KB

  Posht do tem, n kutin e "Prgjigjes s Shpejt" do t shikoni butonat e postimit t mesazhit tuaj n at tem. Mjafton t zgjidhni kutin "Publish t Facebook" dhe kur t klikoni mbi butonin Prgjigje e Shpejt, postimi do t postohet n temn e forumit dhe nj njoftim do t postohet edhe n llogarin tuaj n Facebook. T njjtn gj mund t bni edhe kur hapni nj tem t re n forum.


  Si t lidh/zgjidh llogarin time t Forumit me llogarin time n Facebook:

  Kt mund ta bni shum kollaj, duke shkuar n krye t forumit dhe duke klikuar mbi ndarjen "PROFILI IM" nga menuja e forumit. Nj prej lidhjeve t shpejta posht asaj ndarje sht edhe ajo q lexon "Lidhu me Facebook". Do t'iu dali faqja m posht ku ju mund t shikoni nse jeni lidhur apo zgjidhur nga Facebook:

  Emri: Screen Shot 2021-03-25 at 9.41.12 PM.jpg

Shikime: 387

Madhsia: 12.0 KB

  Kt gj mund ta bni vetm si antar i identifikuar n forumin shqiptar. Dhe sht n dorn tuaj ta lidhni e zgjidhni llogarin tuaj sa her t doni e kur t doni. Po t klikoni butonin "Shkputu" llogaria juaj n facebook nuk do t jet m e lidhur me at n forum. Prej ksaj faqe mund ta lidhni prsri m von llogarin tuaj n forum me llogarin tuaj n facebook.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 26-03-2021 m 13:29

Tema t Ngjashme

 1. Ndryshimet kushtetuese, fjaln e fundit e thot Feith !!!
  Nga ARIANI_TB n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-04-2011, 17:28
 2. Ndryshimet e fundit ne jetn tuaj .... ?!
  Nga Kaligula n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 21-09-2010, 16:21
 3. 2 vjet ne forumin e ri shqiptar
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 06-09-2006, 03:12
 4. Ndryshimet m t fundit n forumet fetare
  Nga Albo n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 03-10-2005, 05:00
 5. Bashkpunoni me forumin shqiptar
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 03-11-2003, 08:55

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •