Close

Rezultati i Sondazhit: Kush duhet t bhet kryetar i LDK-s?

Votues
3. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Anton Quni

  2 66.67%
 • Besian Mustafa

  0 0%
 • Lumir Abdixhiku

  1 33.33%
 • Lutfi Haziri

  0 0%
Sondazh me disa zgjedhje
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #-19
  Zoti sht Dashuri! Maska e NoName
  Antarsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibar
  Postime
  2,159

  Kush duhet t bhet kryetar i LDK-s?

  Kush duhet t bhet kryetar i LDK-s?

  Emri: auto_mmm211608549839161192447716121090751615551795.jpg

Shikime: 178

Madhsia: 36.3 KB

  Votoni dhe jepni mendimin tuaj m posht..
  Ndryshuar pr her t fundit nga NoName : 12-03-2021 m 12:34

 2. #-18
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,676
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Kush duhet t bhet kryetar i LDK-s?

  Nuk e njoh politikes e Kosoves, po besoj tek zgjedhja e NoNaMe kshuqe e votova edhe une.

Tema t Ngjashme

 1. Kush do jete kryetar bashkie i Tiranes ne 9 maj
  Nga RAPTILOID n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 76
  Postimi i Fundit: 26-04-2011, 11:17
 2. Kush Meriton Te Jet Kryetar I Kosove Dhe Kryeminister
  Nga genci007 n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-03-2011, 08:17
 3. Pas Berishes kush do te jete kryetar i PD-se?
  Nga Reschen n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 11-01-2011, 09:07
 4. PS humbi, kush do te jete kryetar i ardhshem i Partise Socialiste?
  Nga REALIST n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 17:18
 5. KUSH MENDONI SE DUHET TE JETE KRYETAR I PDSH-se
  Nga etc n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 03-09-2008, 12:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •