Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Ku te shkoni te vaksinoheni ne Usa?

  Tek faqja https://vaccinefinder.org/ qe eshte vetem per Usa,fut zip codin e qytetit ku jeton dhe klik Search. Faqja te jep nje liste me farmaci qendra shendetsore spital etj ku behet vaksinimi kunder covid 19. Te lista shiko nen emrat e farmacive qendrave shendetsore, nqs shkruan instock atehere aty ka vaksina.
  Nqs nen emrat e pikave te vaksinimit shkruan out of stock atehere aty nuk ka vaksina. Vaksinat kane mbaruar. Kontrolloje faqen ne ditet e ardhshme per updates per te pare ku ka vaksina(instock) dhe ku nuk ka(out of stock).
  Rep
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Neteorm : 10-03-2021 mė 06:59
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar benseven11 pėr postimin:

  Neteorm (09-03-2021)

Tema tė Ngjashme

 1. A do shkoni ne votime ?
  Nga EuroStar1 nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 16:24
 2. Ku do tė shkoni pėr 1 Maj?
  Nga Davius nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 30-04-2009, 14:08
 3. Nga shkoni tė shtunave?
  Nga Daniel Maker nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 151
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 13:46
 4. Ne c'universitet shkoni?
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-10-2004, 00:42
 5. Ku do te shkoni pas vdekjes?
  Nga BluPower_blu nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 23-06-2003, 08:22

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •