Close
Faqja 7 prej 8 FillimFillim ... 5678 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 157
 1. #121
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Chanel - SloMo (Acoustic Version Live) Eurovision Spain 2022

 2. #122
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Albania in Eurovision Song Contest 2004 - 2022

 3. #123
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Chanel - SloMo - LIVE - Spain - Grand Final - Eurovision 2022 ❤️❤️

 4. #124
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  MIKA - Eurovision 2022 Medley Performance ❤️❤️

 5. #125
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Hold Me Closer - Acoustic Version - Cornelia Jakobs

 6. #126
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Kalush Orchestra - Stefania - Vilnius version feat. Monika Liu - Eurovision 2022 Ukraine

  15 Maj, 2022

 7. #127
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  MIKA - Yo Yo (Official Lyric Video)

 8. #128
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Camila Cabello - Bam Bam (Official Live Performance) | Vevo

 9. #129
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Chanel - SloMo (Acoustic) - Spain - Eurovision House Party 2022

 10. #130
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Slomo Medley - Chanel Terrero I Cover del Sótano de mis Padres

 11. #131
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Christina Aguilera - La Reina (Official Video)

 12. #132
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Ledri Vula - Monaco

 13. #133
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  MIKA - Yo Yo (Official Music Video)

 14. #134
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Camila Cabello - Bam Bam (Live on The TODAY Show) ft. Ed Sheeran

 15. #135
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Dua Lipa - Love Again (Official Music Video)

 16. #136
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Black Eyed Peas, Shakira, David Guetta - DON'T YOU WORRY (Official Music Video)

 17. #137
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Christina Aguilera, Ozuna - Santo (Alternate Video)

 18. #138
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Black Eyed Peas, Ozuna, J. Rey Soul - MAMACITA (Official Music Video)

  April 2020
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 27-06-2022 mė 10:57

 19. #139
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Diane Warren, Rita Ora, Sofķa Reyes, Reik - Seaside (Official Music Video)

 20. #140
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,421

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Chanel - SloMo (Official Video) [Eurovision 2022]

Faqja 7 prej 8 FillimFillim ... 5678 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Hite tė ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •