Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 69 prej 69
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,098

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Premierė  David Guetta – Family (feat. Bebe Rexha, Ty Dolla $ign & A Boogie Wit da Hoodie) [Official Audio]
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 29-10-2021 mė 08:34

 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,098

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Dashuri !  Astrit Stafa - Njė lule nė Gostivar

 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,098

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Krenari !  Erza , Nilusi et Hélčne Ségara - Vivo Per Lei

 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,098

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Beautiful !  Adele - Easy On Me (Live at the NRJ Awards 2021)

 5. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,098

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  E Mrekullueshme !  Edsilia Rombley - Where are you | Beste Zangers 2014

 6. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,098

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Masterpiece !  Mariah Carey - Hero (Official HD Video)

 7. #67
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,998
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite


 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  sirena_adria (18-12-2021)

 9. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,098

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Beautiful !  Sam Feldt, Rita Ora - Follow Me (Official Video)

 10. #69
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,098

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  AMAZING !  Yll Limani ft. Bausa - Me jetu (LIVE Red Bull Symphonic)

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Hite tė ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •