Close
Faqja 32 prej 43 FillimFillim ... 22303132333442 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 621 deri 640 prej 854
 1. #621
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  GASHI - Mama (Official Video) ft. Sting

 2. #622
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  https://www.youtube.com/watch?v=waect_gvUbs

  LUIZ EJLLI - Pėrjetėsisht [Lyric Video]

  Producer: Ēelik Lipa - Lyrics & Melody: Bardhi

 3. #623
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Alvaro Soler - La Cintura [Remix] ft. Flo Rida, TINI

 4. #624
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Sebastiįn Yatra, Karen Méndez - Traicionera

 5. #625
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Best Music 2000 to 2023 Mix - Best Music Hits 2000-2023 (New and Old Top Songs Playlist)

 6. #626
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Elvana Gjata - Me tana (Official Audio) prod.by UNIK

 7. #627
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Gran Error x Elvana Gjata x ANTONIA - Clap Clap (Official Video)

 8. #628
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Venera Lumani x Lind Islami - Sytė (Official Video 2023)

 9. #629
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  YLL LIMANI - U KRY [Official Video]

 10. #630
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  DJ PM & DJ DAGZ feat. MAJK x LUMI B x ZAZA - Sevdali [Official Video]

 11. #631
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Alvaro Soler & Cali Y El Dandee - Mańana (Official Music Video)

 12. #632
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Enrique Iglesias - Bailando ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

 13. #633
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,566

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite


 14. #634
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Enrique Iglesias - SUBEME LA RADIO (Official Video) ft. Descemer Bueno, Zion & Lennox

 15. #635
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Ardian Bujupi x Ledri Vula - GELATO (prod. by Bled)

 16. #636
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Luis Fonsi, Demi Lovato - Échame La Culpa

 17. #637
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Helene Fischer - 90s Medley (Live von der Stadion-Tour / Hamburg / 2018)

 18. #638
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Premierė  Xhensila x Majk — Ti Fala [Official Video]

 19. #639
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,985

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Premierė  Klea Huta — 4 [Official Video]

 20. #640
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,566

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite


Faqja 32 prej 43 FillimFillim ... 22303132333442 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Hite tė ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •