Close
Faqja 31 prej 43 FillimFillim ... 21293031323341 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 601 deri 620 prej 854
 1. #601
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Enrique Iglesias - SUBEME LA RADIO (Official Video) ft. Descemer Bueno, Zion & Lennox

 2. #602
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Sebastiįn Yatra, Karen Méndez - Traicionera

 3. #603
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Ardian Bujupi - SKENA KOH (prod. by Unleaded & YAM)

 4. #604
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,569

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite


 5. #605
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Bebe Rexha - Meant to Be (feat. Florida Georgia Line) [Official Music Video]

 6. #606
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Sebastiįn Yatra - Traicionera (Official Video)

 7. #607
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,569

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite


 8. #608
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Marc Anthony - Vivir Mi Vida (Official Video)

 9. #609
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Alvaro Soler & Cali Y El Dandee - Mańana (Official Music Video)

 10. #610
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Charlie Puth & Selena Gomez - We Don't Talk Anymore [Official Live Performance]

 11. #611
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Sebastiįn Yatra - Tacones Rojos With John Legend (Official Video)

 12. #612
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Alvaro Soler & Cali Y El Dandee - Mańana (Official Music Video)

 13. #613
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Rema, Selena Gomez - Calm Down (Official Music Video)

 14. #614
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  DYSTINCT - Ku Je Ti ft. Ricky Rich & Dafina Zeqiri (prod. YAM, Unleaded & DYSTINCT)

 15. #615
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Selena Gomez, Rauw Alejandro - Baila Conmigo (Performance Video)

 16. #616
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  https://www.youtube.com/watch?v=supeBvZWyy8

  Ardian Bujupi X Capital T - ANDIAMO (prod. by Dj Tuneruno)

 17. #617
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Danza Kuduro (Official Extended Remix) Don Omar ft. Lucenzo, Daddy Yankee & Arcįngel

 18. #618
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Luis Fonsi, Demi Lovato - Échame La Culpa

 19. #619
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Rock Your Body & CAN'T STOP THE FEELING! Live (Eurovision Song Contest 2016)

 20. #620
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,988

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Pedro Capó, Farruko - Calma (Remix - Official Video)

Faqja 31 prej 43 FillimFillim ... 21293031323341 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Hite tė ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •