Close
Faqja 21 prej 21 FillimFillim ... 11192021
Duke shfaqur rezultatin 401 deri 405 prej 405
 1. #401
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Luiz Ejlli - Zjarr E Ftohtė | Albania | Eurovision 2006 - Semi-Final

  3.2 Milionė Shikime
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-03-2023 mė 22:06

 2. #402
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Dhurata Dora - Besame (Official Video)

 3. #403
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  La Zarra - Évidemment | France | Eurovision 2023

 4. #404
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Marco Mengoni - Due Vite (Official Video - Sanremo 2023 – Eurovision 2023)

 5. #405
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Loreen - Tattoo (Official Lyric Video)

Faqja 21 prej 21 FillimFillim ... 11192021

Tema tė Ngjashme

 1. Hite tė ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •