Close
Faqja 18 prej 21 FillimFillim ... 81617181920 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 341 deri 360 prej 415
 1. #341
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  LUIZ EJLLI - " Hėna dhe Yjet Dashurojnė "


  Kompozimi: SHPETIM SARAĒI ---- NĖN - KAMPION FEST' 2004

 2. #342
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  KAMPION !  " Zjarr e Ftohtė " - LUIZ EJLLI

  Kompozimi: KLODIAN QAFOKU - Poezia: DR. FLORI


  Fituese e Ēmimit tė Parė - Festivali i Kėngės, Dhjetor 2005.

 3. #343
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  KĖNGA SHQIPE Eurovision Song Contest 2006 !  " Zjarr e Ftohtė " - LUIZ EJLLI

  Kompozimi: KLODIAN QAFOKU - Poezia: DR. FLORI

 4. #344
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  " Pėr njė vajzė qė di tė dojė " - Rudi & Luiz Ejlli

  Mikrofoni i Artė 2006

 5. #345
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  " Njė Jetė " - JULIANA PASHA & LUIZ EJLLI

  Kompozimi: SHPĖTIM SARAĒI - Poezia: TURJAN HYSKA


  NĖN - KAMPION - FEST' 2008
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 19-01-2023 mė 06:23

 6. #346
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  " LUIZ EJLLI & JULIANA PASHA - Sa e shite zemrėn

  Krijimtari nga: PIRRO ĒAKO


  KAMPIONĖ - Kėnga Magjike 2010
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-01-2023 mė 06:17

 7. #347
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  https://www.youtube.com/watch?v=SNsMMwFNVDI


  " HANA CAKULI & LUIS EJLLI - KOLAZH

  100 VJET MUZIKĖ - TV Klan, 2013.

 8. #348
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Luiz Ejlli & Ardit Gjebrea - " Jeto dhe jetėn time po e deshe"
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 23-01-2023 mė 11:36

 9. #349
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Jeto dhe jeten time po e deshe - Ardit Gjebrea dhe Luiz Ejlli

 10. #350
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  MALL PĖR SHKODRĖN - Laorjan Ejlli & Luiz Ejlli

  Poezia: Fadil Kraja, Mjeshtėr i Madh - Kompozimi: Edmond Zhulali, Mjeshtėr i Madh

  Ēmimi i Tretė - LULEBORĖ 2018

 11. #351
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Ti penso e cambia il mondo - Luiz Ejlli & Orget Sadiku

 12. #352
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Margherita - Luiz Ejlli

 13. #353
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Luiz Ejlli - " Jon " (Ardit Gjebrea- Cover)

 14. #354
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Me ty · Luiz Ejlli

 15. #355
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  LUIZ EJLLI - " Pranvera me njė lule s'vjen " (Cover)


  VIDEO e plotė:

  https://www.youtube.com/watch?v=u1ln7R1fu6I

  Klanifornia - Prill 2020

 16. #356
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  Luiz Ejlli & Genc Tukiēi & Lorenz Radovani & Emilian Dhima - SI DUKAT I VOGĖL JE

  2010

 17. #357
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !
  BBVA

 18. #358
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  Kolazh (LIVE) - BBVA

 19. #359
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  Ismet Bogujevci - Martesa jonė ėshtė e bukur

 20. #360
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,680

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Jeto dhe jetėn time po e deshe - Ardit Gjebrea dhe Luiz Ejlli  https://www.youtube.com/shorts/aOkDcbBz-eU

  Luizi dhe Ardit Gjebrea kėndojnė bashkė

Faqja 18 prej 21 FillimFillim ... 81617181920 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Hite tė ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •