Close
Faqja 12 prej 18 FillimFillim ... 21011121314 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 240 prej 348
 1. #221
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  ELVANA GJATA & FLORI MUMAJESI - “KUQ E ZI JE TI ” (Official Music Video)

  Kompozimi & Poezia: FLORI MUMAJESI

  2015


  LIVE: https://www.youtube.com/watch?v=rY7SZIxYj9M

 2. #222
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO ARTISTĖT NDERKOMBĖTARĖ - KĖNGA MAGJIKE 2022 !  Artistėt e huaj kėndojnė shqip nė “Kėnga Magjike”, ngrenė nė kėmbė publikun.

  Nėntor 2022

 3. #223
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  DAVID GUETTA & BEBE REXHA - “I’m good (Blue)” Live | MTV EMA 2022


  MTV EMAs 2022 ( Europe Music Awards )

  Best Collaboration: I’m Good (Blue) - David Guetta & Bebe Rexha

  Nėntor 2022

 4. #224
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  Bebe Rexha - I'm Good (Blue) Live at the 2022 American Music Awards (AMAs)

  Nėntor 2022

 5. #225
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  SIR ELTON JOHN & DUA LIPA - “Cold Heart” (Live HD)

  FAREWELL YELLOW BRICK ROAD Tour, at Dodgers Stadium in Los Angeles, California - Live version of Cold Heart (PNAU Remix).


  ELTON JOHN's very last concert to be performed in the US before his retirement.

  20 Nėntor 2022

 6. #226
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  AVA MAX - “Million Dollar Baby” Live | MTV EMA 2022

 7. #227
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  RITA ORA - “Ritual ”

  Live In Albania - Best Show Ever.

  Shtator 2022

 8. #228
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  DUA LIPA - “ TIRANA, ALBANIA - 11O VJETORI I PAVARĖSISĖ ”

  28 Nėntor 2022

 9. #229
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  MARTIN PANO - Njė si ti

  Kompozimi: ADRIAN HILA - Poezia: ROZANA RADI

  “Best New Artist” - Kėnga Magjike 2022
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 05-12-2022 mė 00:02

 10. #230
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  MICHELA PALUCA - Njė Pėrqafim

  Kompozimi & Poezia: SARDI STRUGAJ

  Nėn - Kampione -- Kėnga Magjike 2022

 11. #231
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Mandinga - Levitating (Salsa Version)

 12. #232
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  MANDINGA - Hello (Salsa Version)

 13. #233
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Angeles Arboleda - Mujer de mentira

 14. #234
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  Gjon’s Tears - Pure (Official Video)

 15. #235
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  ANDRE RIEU - And The Waltz Goes On

  Composed by: SIR ANTHONY HOPKINS
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 07-12-2022 mė 22:37

 16. #236
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Premierė !  Alban Skėnderaj - Mbretėr pa kurorė (Official Video)

  Lyrics & Melody: Alban Skėnderaj - Produced by Lorenc Aliaj

 17. #237
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Barbara Pravi - Voilą - Lou Dassi | The Voice 2022 | Demi-finale

  Maj 2022

 18. #238
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  Viennese Blood - André Rieu (Wiener Blut)

  André Rieu & His Johann Strauss Orchestra performing Viennese Blood live in Vienna.

 19. #239
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  Oh Fortuna – André Rieu (Live in Sydney)

  André Rieu & His Johann Strauss Orchestra performing Oh Fortuna live in Sydney.

 20. #240
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,338

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  André Rieu - My Heart Will Go On

  André Rieu & His Johann Strauss Orchestra performing My Heart Will Go On live in Vienna.

Faqja 12 prej 18 FillimFillim ... 21011121314 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Hite tė ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •