Close
Faqja 11 prej 18 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 353
 1. #201
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  AVA MAX - “Million Dollar Baby” Live | MTV EMA 2022
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 15-11-2022 mė 23:10

 2. #202
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  BEBE REXHA & DAVID GUETTA - “I’m Good (Blue)” Live | MTV EMA 2022


  MTV EMAs 2022 ( Europe Music Awards )

  Best Collaboration: I’m Good (Blue) - David Guetta & Bebe Rexha

  Best Rock: Muse

  ........

 3. #203
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  Live It Up - Nicky Jam feat. Will Smith & Era Istrefi (2018 FIFA World Cup Russia) (Official Audio)  https://www.youtube.com/watch?v=JOCieCG_50c
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 19-11-2022 mė 09:51

 4. #204
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO!  Live It Up - Nicky jam ft. Will Smith, Era Istrefi (Oficial video)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 19-11-2022 mė 10:04

 5. #205
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Tukoh Taka - Official FIFA Fan Festival™ Anthem | Nicki Minaj, Maluma, & Myriam Fares (FIFA Sound)

 6. #206
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Arhbo featuring Ozuna & GIMS | FIFA World Cup 2022™ Official Soundtrack

 7. #207
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  A Po Gezohesh · Vesa Smolica · Aida Baraku · Armend Rexhepagiqi

  Kėnga Magjike 2022.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 19-11-2022 mė 17:16

 8. #208
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite
  STIV - N’ėndrra (Kėnga Magjike 2022)

  Krijimtari nga: STIVI USHE

 9. #209
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Angeles Arboleda - Amnesia (Live Session)

  Nėntor 2022

 10. #210
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Giorgos - Ma Ela Pou Akoma S' Agapo

 11. #211
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  DUA LIPA - “ TIRANA, ALBANIA - 11O VJETORI I PAVARĖSISĖ ”

 12. #212
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Mandinga - Levitating (Salsa Version)

 13. #213
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  DUA LIPA & ELVANA GJATA - Urime 110-vjetorin e Pavarėsisė!

  TIRANĖ - 28 Nėntor, 2022

 14. #214
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  BRAVO !  MICHELA PALUCA - NJĖ PĖRQAFIM

  Composed & Lyrics: SARDI STRUGAJ


  Nėn - Kampione - Kėnga Magjike 2022.

  Pėr tė tretėn herė, publiku rikthen nė skenė me duartrokitje Michela Palucan: https://www.youtube.com/watch?v=qpMABD65Es8
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 01-12-2022 mė 14:11

 15. #215
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  MANDINGA - Hello (Salsa Version)

 16. #216
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Premierė  Fifi x Tribal - Trauma

 17. #217
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  Premierė  LOREDANA - BLICKE (prod Kyree & Eddy)

 18. #218
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Fifi ft Markel Goga - DEHUR

 19. #219
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Gran Error x Elvana Gjata x ANTONIA - Clap Clap (Official Video)

 20. #220
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,422

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Venera Lumani - MALL (Official Video)

  Lyrics: RONA NISHLIU, VENERA LUMANI - Music: LIND ISLAMI

Faqja 11 prej 18 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Hite tė ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •