Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 67
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Oaz - T Preferuara dhe Hite  DUA LIPA - Levitating

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  ERMAL META - "Un milione di cose da dirti"

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  ALBAN SKENDERAJ - "Faleminderit"

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - "A I SHEH"

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  TAYNA x FLORI MUMAJESI x CRICKET - “Magdalena”
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 10-03-2021 m 10:54

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  ELVANA GJATA - "Tavolina e Mrzis" - CRICKET Remix
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 10-03-2021 m 11:00

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  CRICKET ft YLL LIMANI - "Ndoshta"
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 10-03-2021 m 11:04

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Senhit - Adrenalina

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Albina - Tick-Tock

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Anxhela Peristeri - Karma - Albania - Official Music Video - Eurovision 2021

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Blind Channel - Dark Side

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Barbara Pravi - Voil
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 12-03-2021 m 11:42

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Duncan Laurence - 'Arcade'
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 12-03-2021 m 11:42

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Gjon's Tears - Tout l'univers - Switzerland Eurovision 2021

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Francesca Michielin, Fedez - CHIAMAMI PER NOME (Official Video - Sanremo 2021)

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Irama - La genesi del tuo colore

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Billie Eilish - everything i wanted (Live From The 63rd GRAMMYs/2021)

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Sefedin || Billie Eilish - Everything I Wanted || The Voice Kids 2021 (Germany)

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Ardian Bujupi - KA JE BONITA (prod. by MB & Unleaded)

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,700

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  AVA MAX - Kings & Queens

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Hite t ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •