Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
 1. #41
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,939

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite

  PERL - Pr Ty Mam !  BEKUAR

  ... Ti je, jetojm nj koh tjetr ne
  Me dashurin q ti ma dhe
  Vazhdoj un t kem jet akoma
  Ti je, ti je ...

  Ti je nj Mrekulli n Tok, Ti Je...

  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 09-05-2021 m 10:57

 2. #42
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,939

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite

  Dashuri e pafund !  Kendji Girac - Les yeux de la mama

  .... Elle sera toujours ma merveille
  Quand je n'suis pas la hauteur
  Elle m'lve plus haut que le ciel

  Elle est la splendeur des splendeurs
  Elle est la sve, elle est le miel
  C'est son sang qui coule dans mes veines
  Et des souvenirs par centaines
  Bercent mon cur de mille toiles
  .....

 3. #43
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,939

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Amir feat. Indila - Carrousel

  Clip officiel - 01:31
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 14-05-2021 m 16:16

 4. #44
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,939

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Dimash Qudaibergen, Igor Krutoy - Love is Like a Dream

 5. #45
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,939

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Ermal Meta - Un milione di cose da dirti

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,939

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  Ermal Meta - Piccola Anima ft. Elisa

 7. #47
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,939

  Pr: Oaz - T Preferuara dhe Hite  MELISSES & TAMTA - T'Allo Mou Miso & Ola Teleiosan

  ΜAD Video Music Awards 2021

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema t Ngjashme

 1. Hite t ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •