Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 126
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  ALBINA - " Tick-Tock "
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 25-03-2021 mė 19:24

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  SENHIT - " Adrenalina "

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  EDEN ALENE - Set Me Free

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  BARBARA PRAVI - " Voilą "

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  EFENDI - Mata Hari

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  ANXHELA PERISTERI - Karma

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  GJON'S TEARS - Tout l’univers

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  DESTINY - Je Me Casse

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  STEFANIA - LAST DANCE

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  ERMAL META - Un milione di cose da dirti

  Official Video - Sanremo 2021

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Amir feat. Indila - Carrousel

  Magnifique !

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Efendi - Aisha (cover video)

 13. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Ani Lorak & Uku Suviste

 14. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  FREDERIK NDOCI & GENT MYFTARAJ - Serenata Schubert

 15. #35
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,058
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  @sirena_adria cmendim, ke per kete rryme muzikore qe eshte krijuar vitet e fundit..


 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite

  E bukur Neteorm . Magjia e Muzikės ...... shans tė zbulosh me tė bukurat e ēdo kohe ....

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 06-05-2021 mė 09:23

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  Neteorm (06-05-2021)

 18. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite


 19. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Run Run - Indila

 20. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Indila - Derničre Danse

 21. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,013

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Albina vs. Filip - “Lovely” ( The Voice Croatia )
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 09-05-2021 mė 08:41

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Hite tė ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •