Close
Faqja 21 prej 30 FillimFillim ... 111920212223 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 401 deri 420 prej 592
 1. #401
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Luiz Ejlli - Zjarr E Ftohtė | Albania | Eurovision 2006 - Semi-Final

  3.2 Milionė Shikime
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-03-2023 mė 22:06

 2. #402
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Dhurata Dora - Besame (Official Video)

 3. #403
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  La Zarra - Évidemment | France | Eurovision 2023

 4. #404
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Marco Mengoni - Due Vite (Official Video - Sanremo 2023 – Eurovision 2023)

 5. #405
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Loreen - Tattoo (Official Lyric Video)

 6. #406
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Enrique Iglesias - SUBEME LA RADIO (Official Video) ft. Descemer Bueno, Zion & Lennox

  1.4 Miliardė Dėgjime

 7. #407
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Alessandra - Queen of Kings (Official Music Video)

 8. #408
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Mae Muller - I Wrote A Song (Official Music Video)

 9. #409
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Alika - Bridges (Official Music Video)

 10. #410
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Mbresa - Per ty (Official Lyric Video)

 11. #411
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Deep Purple - Soldier of fortune

 12. #412
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  See You Again - Wiz Khalifa (Mix Lyrics) Ft. Charlie Puth / SIA, Christina Perri, Ellie Goulding,…

 13. #413
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Marco Mengoni - Due Vite | Italy | National Final Performance | Eurovision 2023

 14. #414
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Flowers - Miley Cyrus (Lyrics Mix 2023) Photograph, The Kid Laroi,...

 15. #415
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Sia - Dandelions (Lyrics) | Ruth B. - Dandelions (Lyrics)

 16. #416
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Gjon’s Tears - Midnight in Paris (Lyrics Video)

 17. #417
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Nora Istrefi - Amanet (prod. Nurteel)

 18. #418
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  YLL LIMANI - ULU (prod. by Fatjon)

 19. #419
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Noa Kirel - Unicorn – Israel - Official Music Video - Eurovision 2023

 20. #420
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,137

  Pėr: Oaz - Tė Preferuara dhe Hite  Andrew Lambrou - Break A Broken Heart | Cyprus | Official Music Video | Eurovision 2023

Faqja 21 prej 30 FillimFillim ... 111920212223 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Hite tė ngrohta Shqiptare
  Nga dodoni nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 30-08-2019, 09:54
 2. 21 hite shqiptare
  Nga rachi nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2014, 02:57
 3. Muzikat me te reja hite nga e gjith bota !!
  Nga peyoni nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-06-2012, 12:32
 4. Artistja ma e preferuara
  Nga SKENDER_BEU nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 18:18
 5. Programet me te preferuara ne TV!
  Nga Pasiqe nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2006, 15:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •