Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,621
  Postimet nė Bllog
  2

  Aeroporti i Kukesit, nis testimin per uljes se avjoneve..

  Nė Aeroportin e Ri Ndėrkombėtar tė Kukėsit nisin testimin e uljes sė avionėve, ndėrsa po punohet paralelisht nė disa fronte pėr tė hapur sė shpejti portat e aeroportit tė ri.

  Avionėt e testimeve janė 3D natyrisht, pėr tė gjithė miqtė demokratikas kėtu qė shajnė e pėrqeshin me pasion.

  https://www.facebook.com/watch/?v=253303052926594

  Nė Aeroportin e Ri Ndėrkombėtar tė Kukėsit nisin testimet e uljes sė avionėve, ndėrsa po punohet paralelisht nė disa fronte pėr tė hapur sė shpejti portat e aeroportit tė ri

  Avionėt e testimeve janė 3D natyrisht, pėr tė gjithė miqtė demokratikas kėtu qė shajnė e pėrqeshin me pasion/ Edi Rama

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,799
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aeroporti i Kukesit, nis testimin per uljes se avjoneve..

  Historia e Shqiperise do te kujtoje qe ishte qeveria Berisha ajo qe ne 8 vjet ngriti Rrugen e Kombit dhe rindertoi gjithe akset rrugore me te medha te vendit, arriti liberalizimin e vizave me BE per shqiptaret, e solli ne Shqiperi projektin TAP te gazit natyral. Kurse Edi Rama do kujtohet si njeriu qe rregulloi sheshet e qyteteve, gjithe Shqiperine e ktheu ne Lazarat, dhe e mbushi Kuvendin e Shqiperise e politiken shqiptare me trafikante e kriminele. Pa harruar qe me leket e krimineleve dhe trafikanteve, bleu edhe votat e shqiptareve te varfer dhe ne kembim shkaterroi sistemin e drejtesise, qe kriminelet e trafikantet shqiptare ta kene parajsen e tyre Shqiperine, e te mos ndihen te kercenuar nga ligji.

  Si artist e piktor i deshtuar qe eshte, i pelqen te kujtoje shqiptaret per projekte qe nuk arriti dot ti mbaronte dot ne 8 vjet, si hekurudhat dhe aeroportet e mbaruara vetem ne leter e ne video propagandistike.

  Lart e me lart Qeveria e Rilindjes, dhe po afron dita qe socialistet do te kuptojne qe Rama nuk i solli gjemen vetem Shqiperise me politikat e tij kriminale, por u shkaterroi edhe Partine Socialiste qe sot eshte katandisur ne nje parti karikature, si vete lideri i saj qe eshte karikature-njeri.

  Albo

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,799
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aeroporti i Kukesit, nis testimin per uljes se avjoneve..


Tema tė Ngjashme

 1. Sofra e Kukėsit
  Nga [LoTi] nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 118
  Postimi i Fundit: 26-10-2016, 14:08
 2. Pėrurohet aeroporti i Kukėsit
  Nga ximi_abedini nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 12-09-2010, 17:44
 3. Aeroporti i Kukesit do te perfundoje ne tetor
  Nga [LoTi] nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 18-05-2009, 14:04
 4. A besoni nė dietat e uljes sė peshės?
  Nga hope31 nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 09-10-2007, 17:01
 5. Aeroporti i Kukesit
  Nga dodoni nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 28-11-2003, 08:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •