Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,074
  Postimet n Bllog
  4

  Shtoni Fjalt Kye ne cdo teme qe deshironi te hapni!

  Emri: 20210306_071623.jpg

Shikime: 505

Madhsia: 30.9 KB


  Cfare jane Fjalt Kye (tags)?

  Fjalet Kye ne forumin tone jane fjale qe ndihmojne kerkimin dhe shfletimin e lehte te forumin per anetaret. Duke klikuar ne nje fjale apo TAG (si quhen ne ang) ju mund te drejtoheni direkt tek tema qe jeni duke kerkuar pa patur nevoje te kerkoni disa here apo te shfletoni arkivin.

  Si te vendosim Fjalt Kye (tags) ne forum?
  Fjalet kyce mund te vendosen gjate proesit te hapjes se temes. Imazhi siper ilustruar se si ta beni kete proes.
  Vini Re - Fjalet kyce duhet ti referohen temes perkatese dhe fushes qe flitet ne postim.


  Shtimi apo modifikimi Fjalt Kye (tags) ne forum?
  Fjalet kyce te forumit mund te modifikohen duke shtypur “SHTO/NDRYSHO FJALE KYE” ne fund te do teme.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Neteorm : 06-03-2021 m 02:12

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-03-2018, 16:16
 2. Prpara se t hapni nj tem t re
  Nga Albo n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-04-2014, 01:38
 3. Si t shtoni/lidheni me 'Albasoul' nprmjet mIRC-it tuaj!
  Nga ClaY_MorE n forumin Na bashkoi Albasoul
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-08-2011, 04:42
 4. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2006, 10:49

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •