Kryetarja e LSI-s, Monika Kryemadhi, mbrmjen e sotme, ka paralajmruar publikimin e nj denoncimi, se si Rama e manipuloi skemn e King maker.

Emri:  kryemadhi.png

Shikime: 37

Madhsia:  479.7 KB

E ftuar n emisionin Opinion, Kryemadhi tha se denoncimi do t publikohet pas dy ditve dhe ka fakte t besueshme dhe para tyre 184 dhe 339 jan zero.

Kryemadhi: Marrveshja qartson dhe bhet gati ushtrit pr tu prgatitur pr t shkuar n luftn e fitores s 25 prillit, q sht prmbysja e ktij sekti.

Ju jap fjaln shum shpejt brenda dy ditsh do keni nj denoncim t fort nga Monika, se si Rama e manipuloi skemn e King maker, skemn politike. Kjo tregon qartas se cila sht ndrhyrja dhe impakti. 184 dhe 339 jan zero para asaj.Aty do kuptojm fytyrat ngjllore. Duhet ti japim fund pazareve politike.

Pas ksaj t jeni i bindur se nuk ka humbje pr opozitn, por prkundrazi ka prgjegjsi t madhe. Sepse kjo opozit q sht sot, jo pr shkak t vots s shqiptarve, por kjo opozit q sht sot sht pr shkak t manipulimit, falsifikimit, t grabitjes, t identitetit jo vetm politike, por edhe ekonomik t shqiptarve.

Se mos t merr ndonj nga qeveria dhe bashkia dhe t thon mos e nxirr n televizor. Do jet e vshtir, por do t jet nj gj shum e mir pr shqiptart. Denoncimi sht shum i madh.

Panorama