Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,037
  Postimet n Bllog
  3

  Shqipria sht nj ndr vendet e fundit n bot sa i prket vaksinimit ndaj covid-19

  Shqipria sht nj ndr vendet e fundit n bot sa i prket numrit t personave t vaksinuar kundr koronavirusit.

  Emri: vaksina-covid.jpg

Shikime: 42

Madhsia: 23.4 KB

  Nga t dhnat e faqes ourworldindata, Shqipria renditet para Afriks, por larg vendeve t tjera.

  Shqipria ka nisur procesin e vaksinimit anti-Covid n fillim t muajit janar, duke siguruar doza nga kompania Pfizer.

  Emri: ee89fdee-cdd3-4ed6-b1cb-39a927dca5eb.jpg

Shikime: 45

Madhsia: 30.0 KB

  Panorama

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,037
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shqipria sht nj ndr vendet e fundit n bot sa i prket vaksinimit ndaj covid-19

  Kur vendin e qeveris nj "artist" q e shpenzon gjith kohn e tij n Facebook, duke punuar pr "imazhin e tij" n syt e shqiptarve, dhjetra shqiptar vdesin pasi nuk e marrin vaksinn n koh. Nj gastor e psikopat pr kryeministr, ishte shum argtues para nj viti. Sot, fal inkompetencs dhe injorancs s tij, shqiptart po vdesin e nuk po marrin kujdesin e duhur shndetsor.

  Dhe m e bukura sht q edhe ato pak vaksina q siguroi, n vend q t'ua jepte shtresave q virusi ka vn n shnjestr, moshat e mdha me smundje kronike, ai ua jep miqve e shokve t tij artist. Kuptohet, i pari fare q bri vaksinn ishte U Karavastaja, Kryeministri i Shqipris, dora vet.

  Ruaje o Zot at popull nga injorantt dhe pjellat e s keqes!

  Albo

Tema t Ngjashme

 1. Shqipria siguron vaksinen ndaj COVID 19
  Nga Neteorm n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-01-2021, 19:27
 2. Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 12-01-2016, 19:40
 3. Prmeti i Edit'h Durhamit: Ndr vendet m t bukura n bot
  Nga dardajan n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-06-2012, 17:49
 4. BB: Tregtia, Shqipria n 10 vendet e fundit n bot
  Nga Lioness n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-11-2007, 11:38
 5. Pagat, Shqipria n tri vendet e fundit t Europs
  Nga ganoid n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-04-2004, 10:30

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •