Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Gazetarja e vogl interviston Edi Ramn


 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Gazetarja e vogl interviston Edi Ramn

  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Gazetarja e vogl interviston Edi Ramn

  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

Tema t Ngjashme

 1. Gazetarja: Si m antarsuan me zor n PS!
  Nga Duke_Of_Arberia n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-02-2016, 11:53
 2. Keti Bashysa, gazetarja me violonel
  Nga Albo n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 23:01
 3. Gazetarja Afrdita Selimi
  Nga Albo n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2013, 00:23
 4. Gazetarja pa shtepi..
  Nga Brari n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-01-2013, 23:17
 5. Fiqua,shoku Zan Caushit interviston Trajkovskin.
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2002, 02:28

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •