Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,166
  Postimet n Bllog
  3

  Sa gjuh t huaja flisni e shkruani?

  Rastsisht pash kt video n youtube t nj shqiptare q flet shum gjuh t huaja:


 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Sa gjuh t huaja flisni e shkruani?

  Shume video e bukur, te mesosh sa me shume gjuhe te huaja eshte vertet nje horizont te madh qe mund ti japesh vetes.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,933

  Pr: Sa gjuh t huaja flisni e shkruani?



  Anxhela Peristeri, improvizon kng n gjuh t ndryshme!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,933

  Pr: Sa gjuh t huaja flisni e shkruani?



  Lara Fabian can speak six languages

Tema t Ngjashme

 1. Gjuhe Te Huaja ,Te Shqiptarizume
  Nga PeterPan n forumin Lojra dhe rebuse
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-05-2010, 18:31
 2. Sa gjuh flisni ?
  Nga km92 n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 175
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 08:26
 3. Proverba n gjuh t huaja
  Nga Manulaki n forumin Krijime n gjuh t huaja
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 30-01-2006, 16:49
 4. far gjuhe flisni n shtpit tuaja?
  Nga DaNgErOuS n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 11-02-2004, 08:30

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •