far i ka ndodhur Erdoganit?! Video e bujshme ku shfaqet duke zbritur shkallt me vshtirsi, dikush e mban pr krahu

Emri:  Erdogan1.jpg

Shikime: 248

Madhsia:  23.5 KB

Nj video q po qarkullon n rrjet, ku Presidenti i Turqis, Recep Tayip Erdogan, shfaqet duke zbritur shkallt me vshtirsi, ka trhequr jo pak vmendje dhe ka shqetsuar vendin e tij.

Erdogan ka qen pjesmarrs n nj konferenc n Stamboll, kur sht larguar nga skena, shihet q me vshtirsi ecn, teksa mbahet edhe nga bashkpuntort e tij q e shoqrojn.

Raportimet n mediat turke konfirmojn se presidenti turk nuk sht n gjendjen e tij m t mir, pasi shndeti i tij po prballet me probleme, edhe pse nuk raportohet se nga far vuan presidenti.Balkanweb