Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 24
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Aventurat e Julit!
  Po i ndjekim tė gjitha videot e tua. Je shumė Origjinal. Njė kombinim i papritur dhe i ēuditshėm i fantazisė, mirėsisė, sportistit, aventurierit, exploruesit, guximtarit, trimit, bukurisė, inteligjencės, zgjuarėsisė, oratorisė, thjeshtėsisė e rinisė… Je shumė i pjekur (pėr moshėn). Je dhe me njė shpirt tė pastėr. Ti je njė brumė me shkrimtarin e Madh Komunist, Internacionalistin e Shquar Petro Marko. Tė dy Banorė tė Bregut... Ju ngjani shumė. Pak a shumė si Ernesto (Che) Guevara me Camilo Cienfuego. Idealistė e Ėndėrrimtarė. Rrevolucionarė dhe Antikonformistė. Njerėz tė Vėrtetė. (Mos u frikėso qė po tė krahasoj me kėto figura legjendare. Ndoshta janė pak si shumė, por unė dua ta besoj kėtė gjė) ... Sipas S. Frojdit, mendoj se edhe njė arsye qė bredh i vetmuar nėpėr male e nėpėr botė ėshtė qė TI JE I REVOLTUAR DHE NUK E PRANON KĖTĖ BOTĖ TĖ KEQE DHE PA SKRUPULL. KĖTĖ MISH MASH E KAOS QĖ ĖSHTĖ KRIJUAR, SIDOMOS KOHĖT E FUNDIT. KĖTĖ RRUMPALLĖ SKIZOFRENE DHE IRRACIONALE QĖ KA KAPLUAR BOTĖN MBARĖ. KĖTĖ KORRUPSION E MIZERJE GALOPANTE. KĖTĖ MATERIALIZĖM DHE KOTĖSI TĖ SHFRENUAR. KĖTĖ BOSHLLĖK SHPIRTĖROR DHE MENDOR TĖ FRIKSHĖM. Ti je njė shpirt i lirė qė do ta godasėsh padrejtėsine e madhe, me mėnyrėn tėnde, sa paqėsore edhe tė zgjuar. Dhe ke zgjedhur kėtė rrugė, i maskuar me You Tuben dhe gjoja sikur punon pėr tė. Kjo tė lehtėson dhe ta bėn sidoqoftė mė tė lehtė rrugėtimin, duke edhe e justifikuar sado pak 'revoltėn' tėnde nė mėndjet atrofike dhe tė pėrgjumura e tė sėmura tė njėrėzve mediokėr (hapidhiqi people) .

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aventurat e Julit!


 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,318

  Pėr: Aventurat e Julit!  Takim nė shpellė me Antonelėn ( Shpella E Pėllumbasit )

 4. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aventurat e Julit!

  sirena_adria cfare mendimi ke per fenomenin perputhen?

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,318

  Pėr: Aventurat e Julit!

  Neteorm, ėshtė fenomen interesant - emision multidimensional . Personazhet qe i japin lezet Ariani, Bora dhe Juliani !

  Juli nė emisionin e duhur, nė kohėn e duhur pėr tė tėrhequr gjithė vėmendjen qė i takon !

  Besoj se pėr shumė ishte "Pėrputhen" qė i ēoi tek "Aventurat e Julit".

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  Neteorm (25-02-2021)

 7. #6
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aventurat e Julit!


 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  Eloh ! (15-04-2021)

 9. #7
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aventurat e Julit!


 10. #8
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aventurat e Julit!


 11. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,318

  Pėr: Aventurat e Julit!  Takimi i Ledjanės dhe Julit .

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  Neteorm (19-03-2021)

 13. #10
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aventurat e Julit!

  Sirena_adria edhe ti me sa shoh je shikuese e rregullt e perputhen, si e nje pjese e madhe e shqipetareve qe e ndjekim rregullisht lol

  Mua me pelqeu vertet takimi ku kishte ne vemendje dy personazhe e jo lluksin qe paraqesin don_zhuanet shqiptar ku pervecse gjerave perfaqesore skane asgje te paraqesin.

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  sirena_adria (20-03-2021)

 15. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,318

  Pėr: Aventurat e Julit!

  Risia Televizive e sezonit Neteorm, ja mori nė kthesė gjithė programeve tė tjera lol ..... Juli ka shume bagazh, por ėshtė modest ! Eshtė njė personazh unik !

  Mė pėlqen se sjlell realitetin nė njė " Ekranizim " tė realitet sic ėshtė ky prorgram !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-03-2021 mė 13:44

 16. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,318

  Pėr: Aventurat e Julit!  Takim nė lėndinė me Ledianėn

 17. #13
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aventurat e Julit!


 18. #14
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aventurat e Julit!


 19. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,318

  Pėr: Aventurat e Julit!  Juli dhe Aristela nė njė takim bashkė, a shkojnė?

 20. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,318

  Pėr: Aventurat e Julit!  Takim nė lagunė me Aristelėn - Nga JULI

 21. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,318

  Pėr: Aventurat e Julit!  Njerėzit e Fluturave 4 - Pastrim nė Borsh

 22. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,318

  Pėr: Aventurat e Julit!  Ola dhe Juli - Takim Blitz

 23. #19
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,866
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Aventurat e Julit!


 24. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,318

  Pėr: Aventurat e Julit!


Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. ERMELA MEZURAJ- Pas ndarjes me Ervinin, fillon aventurat me Torosin
  Nga skipetar nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 12:30
 2. Aventurat e katėr shokėve - Roman
  Nga GeNi_25 nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 14-09-2005, 13:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •