Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,775
  Postimet nė Bllog
  3

  Rikthehet ethet e Champions League sonte.

  Lazio sfidon kampionėt e Bayern Munich

  Emri: lazio-bayern.jpg

Shikime: 510

Madhėsia: 46.8 KB

  Raundi i 1/8-ave tė Ligės sė Kampionėve rikthehet sot me dy ndeshje tė tjera qė luhen nė orėn 21:00. Pėr herė tė parė nė historinė e tyre, Lazio mat forcat me kampionėt aktual tė Europės dhe Botės, Bayern Munich. Gjermanėt nuk po kalojnė njė formė tė mirė nė kampionat, kjo e ndikuar dhe nga mungesat.

  Kjo pritet ta shtyjė ekipin e Inzaghi qė tė tentojė akoma dhe mė shumė njė rezultati pozitiv nė “Olimpico” mbrėmjen e sotme.

  Bardhekaltėrit po kalojnė moment tė mirė nė kampionat dhe nė sulm pritet tė luajė me dydhėmbėshin Immobile-Correa. Spektakėl premton edhe dueli i Bukureshtit mes Atleticos sė Madridit dhe Chelsea.

  Spanjollėt janė vendas nė tokėn hungareze pėr shkak tė masave anti-Covid, por ndaj “Bluve tė Londrės” nuk nisen aspak favorit.

  Klan News

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,775
  Postimet nė Bllog
  3

  Njė finale e gjitha angleze, jo vetėm nė Champions, Man.City-Chelsea.

  Emri: CITY-770x438.jpg

Shikime: 149

Madhėsia: 37.7 KB

  Pėr herė tė dytė nė tre vitet e fundit, finalja e Champions League ėshtė e gjitha angleze. Man.City-Chelsea thjeshtė konfirmoi atė qė tė gjithė e shijojmė ēdo javė, Premier League mbetet njė nga kampionėt mė tė fortė, mos harrojmė edhe njė tjetėr detaj, Man.United ka rezervuar njė biletė pėr nė finalen e Europa League ndėrsa Arsenal luan shanset me Villarael, nė fund nė tė dy turnetė e UEFA-s mund tė kemi katėr ekipe angleze nė finale.


  Se ēfarė mund tė presim nė finalen e madhe tė Stambollit mė 29 maj mund tė krijojmė njė ide paraprake qė kėtė tė shtunė ku Man.City pret Chelsea nė Premier League. Nėse “qytetarėt” e Pep Guardiola arrijnė tė mposhtin blutė mund tė shpallet matematikisht kampion nė Premier League. Pep Guardiola nė kėtė mėnyrė mban tė ndezur ėndrrėn pėr tė shijuar njė tjetėr “tripletė”, kėtė herė nė krye tė Man.City, pasi mė herėt kanė fituar Kupėn e Ligės kundėr Tottenham. Nė ēdo rast, Guardiola duhet tė ketė kujdes nga Chelsea, mė 15 mars londinezėt i mposhtėn nė FA Cup.
  (BalkanWeb)

Tema tė Ngjashme

 1. Champions League - #3
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 79
  Postimi i Fundit: 30-05-2021, 08:04
 2. Champions League
  Nga Neteorm nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-03-2017, 11:48
 3. Champions League & Europa League - [KUALIFIKIME]
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-08-2009, 12:58
 4. Statistika - Champions League
  Nga ClaY_MorE nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 04-04-2009, 19:36
 5. Champions League - Shorti !
  Nga inter_forever nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 28-08-2005, 00:25

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •