Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,741
  Postimet n Bllog
  3

  17 shkurt 2008 - Kosova feston 13 vjetorin e pavarsis

  Dita e Pavarsis, flamuri shtetror ngrihet para Qeveris s Kosovs

  Emri: Capture-102-600x360.png

Shikime: 79

Madhsia: 222.7 KB

  N rastin e 13-vjetorit t pavarsis s Kosovs para Qeveris sht br ngritja e flamurit shtetror nga Garda Ceremoniale e FSK-s, raporton Gazeta Express.

  N kt ceremoni kan marr pjes u.d e presidentit, Vjosa Osmani dhe kryeministri n detyr, Avdullah Hoti.

  Bhen bashk Vjosa Osmani e Avdullah Hoti

  Emri: Hoti_Osmani.jpg

Shikime: 51

Madhsia: 32.7 KB

  Sot Kosova feston 13 vjetorin e shpalljes s pavarsis, raporton Gazeta Express.

  N kt dit institucionet kan parapar disa aktivitete

  N mesin e tyre, dy ish-partiakt, Vjosa Osmani dhe Avdullah Hoti do t jen bashkudhheqs n dy prej tyre.

  Si lider t shtetit, Osmani si u.d e presidentes dhe Hoti si kryeministr n detyr n orn 08:00 do t jen pjes e ngritjes s flamurit shtetror nga garda ceremoniale e FSK-s q do t bhet n oborrin e Qeveris s Kosovs.

  Disa or m von, saktsisht n ora 12:00, do t mbahet manifestimi qendror i shnimit t 13-vjetorit t Pavarsis n Forcn e Siguris s Kosovs.

  Edhe n kt organizim marrin pjes u.d. e presidentit, Vjosa Osmani, dhe kryeministri n detyr, Avdullah Hoti.

  GazetaExpress

 2. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  Neteorm (17-02-2021)

Tema t Ngjashme

 1. 17 shkurt 2013: Kosova feston 5 vjetorin e pavarsis
  Nga Albo n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 16-03-2013, 16:48
 2. Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 26-03-2008, 02:48
 3. Kosova n fest, feston shpalljen e pavarsis
  Nga drity n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 113
  Postimi i Fundit: 04-03-2008, 18:31
 4. Po prgatitet Akti i Pavarsis s Kosovs Shkurt 2008
  Nga AneriM n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-02-2008, 14:44
 5. 12 qershor - Kosova feston 6-vjetorin e hyrjes s NATO-s
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 20-06-2005, 08:40

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •