Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1

  N pamundsi t aktivizimit t azhurnimit automatik n avull n kompjuterin tim.

  Prshndetje miq. Po vuaj nga problemet e azhurnimit automatik t lojrave me avull kur jam duke punuar n PC-n tim. Jam shum e lodhur sepse n kt koh mund t bj shum pak surfim n internet. A ka ndonj mnyr q t aktivizoj azhurnimin automatik n avull n PC? do ndihm do t vlersohej.

 2. #2

  Pr: N pamundsi t aktivizimit t azhurnimit automatik n avull n kompjuterin tim.

  Kshtu q, un e gjeta kt dje dhe aktivizova prditsimet e lojs. Sidoqoft, duket se avulli nuk m l t luaj lojra nse nuk i azhurnoj. Kshtu q, duhet t prisja q azhurnimi t mbaronte para se t luaja lojn n kohn time t lir. N fund, duket se caktimi i azhurnimeve pr ort jo-pune sht opsioni i vetm.

Tema t Ngjashme

 1. C'ka do te shkruanit ne nje xham me avull
  Nga tetovarja87 n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 812
  Postimi i Fundit: 14-11-2015, 18:03
 2. Perime n avull
  Nga art01 n forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-03-2012, 15:57
 3. Drejtoria arsimore e Tropojes;pamundesi,papergjegjshmeri apo nekrofili?!
  Nga shoku_tanku n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2010, 09:40
 4. Login Automatik
  Nga benseven11 n forumin Trajnim & leksione
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-03-2010, 21:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •