Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,065
  Postimet n Bllog
  3

  Shkenca se si trupi i njeriut shron vetveten

  Shkenca se si trupi i njeriut shron vetveten nga William Li, M.D.  Videoja m lart sht n anglisht.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 14-02-2021 m 02:02

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,065
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shkenca se si trupi i njeriut shron vetveten


 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,065
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shkenca se si trupi i njeriut shron vetveten


Tema t Ngjashme

 1. Trupi i njeriut dhe shperndarja e peshes
  Nga Uroboro n forumin Pyetje - prgjigje
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-07-2019, 22:20
 2. Largimi i xhinve nga trupi i njeriut +18 (RUKJE)
  Nga Kachurreli n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-09-2013, 07:33
 3. Trupi i njeriut
  Nga dp17ego n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-03-2008, 20:33
 4. Peshqit paraardhs t njeriut dhe trupi yn vazhdon ende t transformohet
  Nga cufi british n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-01-2008, 18:19
 5. A ka trupi i njeriut gravitet ??!!
  Nga Psikostudenti n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-10-2003, 11:56

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •