Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,495

  Si te rikuperoj nje bisede te fshire ne Whatsapp

  Pershendetje,

  Kam fshire gabimisht nje bisede ne whatsapp dhe dua ta rikuperoj serisht.
  Kush me ndihmon sesi mund ta bej kete?

  Flm
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Si te rikuperoj nje bisede te fshire ne Whatsapp

  Hidhi nje sy ketij aplikacioni Recover message from whatsup ndoshta ndihmon, pasi ka shume app te tilla.

  Ke edhe opsionin e chat backup provoj te dyja metodat dhe kush mund te te jap zgjidhje.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Neteorm : 11-02-2021 mė 07:28

 3. #3
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pėr: Si te rikuperoj nje bisede te fshire ne Whatsapp

  Edhe une do te sugjeroja opsionin e backup.

 4. #4
  Zoti ėshtė Dashuri! Maska e NoName
  Anėtarėsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibarė
  Postime
  2,160

  Pėr: Si te rikuperoj nje bisede te fshire ne Whatsapp

  Per te lexuar mesazhet e fshira, ē’instaloni aplikacionin WhatsApp dhe instalojeni serish. Kur te logoheni serish do t’iu dale nje opsion per te rivendosur te gjitha bisedat nepermjet “backup”-it.

Tema tė Ngjashme

 1. WhatsApp tėrhiqet nga ndryshimi i politikave tė privatėsisė
  Nga Neteorm nė forumin Informatikė dhe Internet
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-01-2021, 16:41
 2. Ndiihm reth WhatsApp
  Nga Agneta Gjikolli nė forumin Pyetni ekspertėt
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-11-2012, 22:19
 3. Perse me eshte fshire postimi
  Nga cool_shqype nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-10-2010, 19:36
 4. Mė ėshtė fshirė informacioni i USB
  Nga silvi boy nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-08-2010, 20:08
 5. Nje shkrim i fshire...
  Nga deshmuesi nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 304
  Postimi i Fundit: 04-08-2005, 12:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •