Po paguajm n Sanatorium/ T afrmit e t smurve flasin pr mnyrn si po trajtohen

Emri:  -640-0-60229a51f3e85.jpg

Shikime: 661

Madhsia:  59.4 KB

Nj dit pas arrestimit t tre infermierve dhe nj sanitare pr ryshfet, srish t afrmit e t shtruarve n sanatorium thon se po paguajn.

Kam mamin e shtruar, ka 10 dit ktu. Kisha dhe nusen e vllait ktu po m vdiq. Nuk e di jam shum e ngarkuar dhe e lodhur. Sjell ushqimet nuk e di a i ojn. Paguna pr shrbimin? Mos m pyet se sa m ka vajtur. Paguan ktu> Paguaj pr do gj

Arrestimet e 3 infermiereve dhe 2 sanitareve duket se nuk e kan prmirsuar situatn n kt spital.

"Kam babin ktu ka dy or q m ka krkuar uj dhe end ska ardh njri ta marr. Nuk e di si sht babi e shtruam mbrm askush nuk ka ardh t na thot si sht gjendja e tij.

"Un kisha mamin por me vdiq ktu sot n orn 5 t mngjesit. Erdha t marr sendet personale por askush nuk po mi jep. Spitali I shtetit nuk ka uj, jo m gj tjetr

Kam shtruar xhaxhin, t vin t na thon si sht, nuk e dim si sht. Ai nuk sht n gjendje t flas

N dern kryesor t spitalit, qndron nj pirg I madh plehrash, ndrkoh q mjekt thon q duhet t bjm shum kujdes me higjenn.

Top Channel