Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,812
  Postimet n Bllog
  3

  Kostumet dhe vallet arbreshe


 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,812
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Kostumet dhe vallet arbreshe


Tema t Ngjashme

 1. Vallet
  Nga shigjeta n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 14-04-2021, 09:08
 2. Kostumet popullore q plqeni m shum
  Nga Syze n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-01-2013, 05:31
 3. kostumet popullore
  Nga olimpiadisti n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-03-2009, 19:27
 4. Folklori dhe vallet Shqiptare nuk figurojne ne Amerike
  Nga Hyllien n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 07:18
 5. Mbesa e Mbretreshs Elizabeta II duartroket vallet shqiptare
  Nga Shijaksi-London n forumin Emigracioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-05-2007, 06:36

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •