Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,821
  Postimet n Bllog
  3

  E rnd n Divjak, nipi prdhunon gjyshen e tij 89-vjeare  Nj ngjarje e rnd ka ndodhur ditn e sotme n n fshatin Grabjan t Divjaks.

  Nipi n gjendje t dehur ka prdhunuar n banes gjyshen e tij 89-vjearja Hysnie Meani.

  Sipas djali i t moshuars kur ai sht kthyer n banes e kishte gjetur t mn t zhveshur dhe t dhunuar.

  Autori i dyshuar i ngjarjes Sajmir Meani sht prangosur nga policia e Divjaks.

  Ndrsa e moshuara sht shprehur se ai ka br t doj me t dhe se e ka ln ta torturoj.

  Sajmir Meani e ka dhuruar dhe prdhunuar t moshuarn dhe vetm sot paradite sht br ndalim i tij nga policia, pas nj kallzimi.

  Aktualisht e moshuara sht n spital nn kujdesin e mjeteve ndrsa.

  Ne lidhje me ngjarjen t afrmit shprehen te shokuar, ndrsa nga ana e saj, motra e t moshuars krkon drejtsi

  Sot rreth ors 10:30, njoftohemi se n fshatin Grabian, shtetasi S. M., 36 vje, ka ushtruar dhun fizike ndaj gjyshes s tij, shtetases H. K., 89 vjee, e cila ndodhet n spitalin e Lushnjes nn kujdesin e mjekve. Shrbimet e Policis kan br kapjen dhe shoqrimin n Komisariat t shtetasit S. M dhe po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon pr zbardhjen e plot t rrethanave t ngjarjes. njofton policia./oranews

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,821
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: E rnd n Divjak, nipi prdhunon gjyshen e tij 89-vjeare

  Fundi i botes kane humbur normat e njerezimit te pashkolluar analfabet edhe kafshet nuk gabojne e njofin me nuhatje gjakun, kjo eshte crregullim njerezor sepse ndryshe nuk shpjegohet.

  Ne raste te tilla nuk duhen denuar me vdekje, qenie te peshtira te tilla?

 3. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,821
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: E rnd n Divjak, nipi prdhunon gjyshen e tij 89-vjeare


Tema t Ngjashme

 1. Vlor: Tritol C4 makins, vdes ndrtuesi, plagoset rnd nj 19-vjeare
  Nga Xhuxhumaku n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-08-2014, 08:35
 2. Delvin, 47-vjecari prdhunon vajzn 8-vjecare t bashkjetueses
  Nga EuroStar1 n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 113
  Postimi i Fundit: 10-12-2012, 18:02
 3. 70 vjecari Grek perdhunon vajzen 6-vjecare shqiptare
  Nga prenceedi n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 24-08-2010, 21:22
 4. Babai prdhunon t bijn 15 vjecare, lindin nj vajz
  Nga Flori n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 13-12-2007, 17:50
 5. Babai perdhunon te bijen 12-vjecare!!
  Nga Shpirt Njeriu n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-12-2003, 22:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •