Emri:  Free-Wifi-730x410.jpg

Shikime: 433

Madhsia:  20.5 KB

Wi-Fi pa pages sht vshtir t gjeni, por ekzistojn disa mnyra pr t prfituar akses falas.

Ekzistojn disa aplikacione t cilat tregojn pikat e aksesit falas n zonn tuaj t banimit.


Me posht kemi renditur disa prej tyre:

WI-FI FREE SPOT

Kjo databaz prmban pika aksesi Wi-Fi n SHBA, Evrop, Australi, Kanada, Amerikn Qendrore dhe Jugore, Lindje t Mesme, Azi dhe Afrik, njofton PCW.

Vendodhjet jan t ndara sipas shteteve, qyteteve dhe prmbajn pika aksesi t librarive, hoteleve, restoranteve e shum t tjera.

WI-FI MAP

Nse doni q t keni me vete nj dazabaz, ekzistojn disa aplikacione mobile q duhet ti keni n konsiderat.


Wi-Fi Map sht nj aplikacion falas n Android dhe iOS dhe prmban mese 100 milion pika aksesi n Amerik, Evrop, Azi, Australi, Lindje t Mesme dhe Afrik.

Aplikacioni jo vetm q prmban fjalkalimet e pikave t aksesit por edhe ju tregon vendodhjen e tyre.

Versioni pa pages ju tregon pikat e aksesi n distanc prej 4 kilometr.

Shkarkoni: WiFi Map

per IOS | Android

WeFiPro

Dshironi m shum opsione kontrolloni WeFiPro i cili gjithashtu sht i disponuehsm pr iOS dhe Android.

Prvese ka nj database t rrjeteve Wi-Fi, aplikacioni automatikisht lidhet me at q konsideron si rrjetin m t shpejt.

Shkarkoni: WeFiPro

IOS | Android

Ballkanweb