Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,621
  Postimet nė Bllog
  2

  Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"  Reperi shqiptar i cili nė fillim tė karrierės u bė i njohur pėrmes njė ‘Freestyle’, duket se po bėhet i njohur pėr tė njėjtėn gjė edhe nė botė. Audio e cila u pėrdor mė shumė se 130 milionė herė nė Tiktok ėshtė ajo e cila u bė nė studion Gjoni Black.

  Ndėrsa sė fundmi njė pjesė e kėtij ‘freestyle’ u publikua edhe nė faqen e njohur tė Instagramit “Ellen Tv Show”, e cila ka miliona ndjekės.

  Nė mbishkrimin ishte shkrimi se ishin fiksuar pas kėsaj performance tė zjarrtė.

  “Jam fiksuar pas kėsaj”, shkroi personi qė menaxhon faqen e njohur.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Prizrenasi_40
  Anėtarėsuar
  14-01-2021
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  26

  Pėr: Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"

  Nése ke sukses né Shqiptari nuk kalon kohé e gjaté pa té sulmuar!

  https://www.gazetaexpress.com/don-xh...lma-ne-tirane/

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Prizrenasi_40
  Anėtarėsuar
  14-01-2021
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  26

  Pėr: Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"

  Citim Postuar mė parė nga Prizrenasi_40 Lexo Postimin
  Nése ke sukses né Shqiptari nuk kalon kohé e gjaté pa té sulmuar!

  https://www.gazetaexpress.com/don-xh...lma-ne-tirane/
  Edhe pse ky paska qené njé lajm i rremé (fake news) né njéfaré ményré éshté sulmuar Don Xhoni indirekt.

 4. #4
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,621
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"

  Ketyre eshte turp tju japesh fame, ca budalleqe kendojne..

Tema tė Ngjashme

 1. "Kosova po rrezikohet nga trazirat sociale dhe ekstremizmi fetar"
  Nga iliria e para nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-07-2014, 09:11
 2. Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 02-05-2009, 17:10
 3. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-01-2009, 13:58
 4. "Lokalizmi Politik" Fenomen dhe Dukuri Antikombėtare...!
  Nga Sabriu nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-05-2006, 03:21
 5. "Rinia shqiptare e arrijn mė shpejt se tė huajt pjekurinė sociale"
  Nga Letersia 76 nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-09-2002, 17:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •