Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,613
  Postimet nė Bllog
  2

  Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"  Reperi shqiptar i cili nė fillim tė karrierės u bė i njohur pėrmes njė ‘Freestyle’, duket se po bėhet i njohur pėr tė njėjtėn gjė edhe nė botė. Audio e cila u pėrdor mė shumė se 130 milionė herė nė Tiktok ėshtė ajo e cila u bė nė studion Gjoni Black.

  Ndėrsa sė fundmi njė pjesė e kėtij ‘freestyle’ u publikua edhe nė faqen e njohur tė Instagramit “Ellen Tv Show”, e cila ka miliona ndjekės.

  Nė mbishkrimin ishte shkrimi se ishin fiksuar pas kėsaj performance tė zjarrtė.

  “Jam fiksuar pas kėsaj”, shkroi personi qė menaxhon faqen e njohur.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Prizrenasi_40
  Anėtarėsuar
  14-01-2021
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  26

  Pėr: Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"

  Nése ke sukses né Shqiptari nuk kalon kohé e gjaté pa té sulmuar!

  https://www.gazetaexpress.com/don-xh...lma-ne-tirane/

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Prizrenasi_40
  Anėtarėsuar
  14-01-2021
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  26

  Pėr: Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"

  Citim Postuar mė parė nga Prizrenasi_40 Lexo Postimin
  Nése ke sukses né Shqiptari nuk kalon kohé e gjaté pa té sulmuar!

  https://www.gazetaexpress.com/don-xh...lma-ne-tirane/
  Edhe pse ky paska qené njé lajm i rremé (fake news) né njéfaré ményré éshté sulmuar Don Xhoni indirekt.

 4. #4
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,613
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Don Xhoni fenomen global ne mediat sociale me "Make e pose"

  Ketyre eshte turp tju japesh fame, ca budalleqe kendojne..
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

Tema tė Ngjashme

 1. "Kosova po rrezikohet nga trazirat sociale dhe ekstremizmi fetar"
  Nga iliria e para nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-07-2014, 09:11
 2. Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 02-05-2009, 17:10
 3. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-01-2009, 13:58
 4. "Lokalizmi Politik" Fenomen dhe Dukuri Antikombėtare...!
  Nga Sabriu nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-05-2006, 03:21
 5. "Rinia shqiptare e arrijn mė shpejt se tė huajt pjekurinė sociale"
  Nga Letersia 76 nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-09-2002, 17:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •