Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-01-2021
  Postime
  4

  Cila sht proedura e emigrimit pr n Kanada?

  Pershndetje ,
  kam nevoje per ndihmen tuaj
  dua te emigroj per ne kanada kam bere nje aplikim dhe dje me kthyen email qe nese jeni dakort tju caktojme nje PERFAQESUES dhe do beni pagese 150 dollar pasi te intervistoheni online nga ky perfaqesues
  ajo qe dua te di eshte qe keshtu funksionon apo mos jane adresa false
  Faleminderit

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2021
  Postime
  29

  Pr: procedura me emigrim ne KANADA

  Citim Postuar m par nga giselaa Lexo Postimin
  Pershndetje ,
  kam nevoje per ndihmen tuaj
  dua te emigroj per ne kanada kam bere nje aplikim dhe dje me kthyen email qe nese jeni dakort tju caktojme nje PERFAQESUES dhe do beni pagese 150 dollar pasi te intervistoheni online nga ky perfaqesues
  ajo qe dua te di eshte qe keshtu funksionon apo mos jane adresa false
  Faleminderit
  Aplikim ku?

 3. Anetart m posht kan falenderuar Eloh ! pr postimin:

  giselaa (26-01-2021)

 4. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-01-2021
  Postime
  4

  Pr: procedura me emigrim ne KANADA

  Per emigrim ne kanada

 5. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,686
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: procedura me emigrim ne KANADA


 6. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  giselaa (27-01-2021)

 7. #5
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,686
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: procedura me emigrim ne KANADA

  Nese kerkon informacion shtese, mund te kerkosh ne forum per emigrimin ne Canada.

 8. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-01-2021
  Postime
  4

  Pr: procedura me emigrim ne KANADA

  faleminderit

 9. #7
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,045
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: procedura me emigrim ne KANADA

  Prshndetje giselaa.

  N forum do t gjesh shum tema dhe informacion postuar n vite nga antart e forumit. Shum prej ktyre temave i gjen t renditura n lidhjen m posht:

  https://www.forumishqiptar.com/tags.php?tag=kanada

  Ki parasysh q informacioni q do t gjesh n faqet e forumit mund t mos jet ai m i fundit pasi ligjet dhe rregullat e emigracionit ndryshojn tr kohs.

  Nse ke pyetje specifike, bji n kt tem, dhe nj prej antarve t forumit q jeton e shkruan nga Kanadaja mund t t ndihmoj me m shum informacion.

  Zoti ta bft mbar!

  Albo

 10. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  giselaa (27-01-2021)

 11. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-01-2021
  Postime
  4

  Pr: procedura me emigrim ne KANADA

  faleminderit

Tema t Ngjashme

 1. Procedura e emigrimit per Australi
  Nga Loren n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-08-2015, 09:46
 2. Mashtrimet me agjencit e emigrimit
  Nga Edvin83 n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 26-09-2011, 02:38
 3. Cila ishte/sht dhe Cila (s)duhet t jet Bashksia Islame e Kosovs??
  Nga fisniku-student n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-07-2010, 03:46
 4. Dashuri eshte pergjigja, cila eshte pyetja?
  Nga AuGuSt_ n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-07-2008, 12:49
 5. Cila sht e fuqia e fjals gjersa nuk sht vepr?
  Nga Poeti n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 02-06-2006, 13:42

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •