Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e saimiri-uk
  Anėtarėsuar
  13-01-2003
  Vendndodhja
  All over Albania
  Mosha
  43
  Postime
  252

  Ku eshte Muzika jone tek albasoul Muzika?

  Mbas 15 vitesh kthehem tek Albasoul Muzika dhe shoh qe ajo nuk aksesohet me me Real Player.
  Un ky cun shitu kam dhene kontribut jo te pakte per pasurimin e muzikes Shqiptare dhe dua te di si mund ta aksesoj ate!
  Falemners

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,164
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Ku eshte Muzika jone tek albasoul Muzika?

  Pėrshėndetje saimir,

  Gėzohem qė u bėre i gjallė nė forum pas kaq vitesh. Faqja e muzikės ėshtė akoma nė linjė bashkė me tė gjitha kėngėt. Problemi ėshtė se shfletuesit e rinj tė qė vizitorėt pėrdorin nuk e kanė programin e instaluar pėr tė luajtur kėngė audio nė real-media. Nuk kam munduar as vetė tė gjej njė plugin qė punon pėr shfletuesat e rinj. Nėse dikush ka arritur ta zgjidhi kėtė problem, le tė na e hedhi zgjidhjen nė forum, qė edhe vizitorėt e tjerė tė mund ti dėgjojnė kėngėt.

  Mos u mėrzit pėr kėtė gjė pasi ajo faqe e kreu funksionin e saj. Ishte faqja e parė nė Internet me muzikė shqip, para se tė dilnin youtube e programet e tjera. Sot kemi muzikė jo vetėm me zė por edhe me video nė forum. Nuk e di a e ke vizituar seksionin e muzikės nė forum. Eshtė njė nga seksionet mė ēlodhės dhe argėtues ku i gjen gati tė gjitha emrat e rinj e tė vjetėr tė muzikės shqiptare e muzikės botėrore. Hidhi njė sy kur tė kesh kohė se do kėnaqesh.

  https://www.forumishqiptar.com/forum...zika-shqiptare

  Gjitė tė mirat,
  Albo

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e saimiri-uk
  Anėtarėsuar
  13-01-2003
  Vendndodhja
  All over Albania
  Mosha
  43
  Postime
  252

  Pėr: Ku eshte Muzika jone tek albasoul Muzika?

  Faleminderit Boss,
  Thashe mos kish dalur totalisht offline siti muzikes. Nese kemi IE 6 te Windows XP dhe Reaplayer Classic, mund te jemi ne gjendje te degjojme muziken te Albasoul Muzika?
  Faleminderit
  Take it easy

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  27,164
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Ku eshte Muzika jone tek albasoul Muzika?

  Citim Postuar mė parė nga saimiri-uk Lexo Postimin
  Faleminderit Boss,
  Thashe mos kish dalur totalisht offline siti muzikes. Nese kemi IE 6 te Windows XP dhe Reaplayer Classic, mund te jemi ne gjendje te degjojme muziken te Albasoul Muzika?
  Faleminderit
  Take it easy
  Po, nese ke version te vjeter te shfletuesit, me plugin e real player te instaluar, duhet te jesh ne gjendje ti degjosh kenget pa problem.

  Albo

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e saimiri-uk
  Anėtarėsuar
  13-01-2003
  Vendndodhja
  All over Albania
  Mosha
  43
  Postime
  252

  Pėr: Ku eshte Muzika jone tek albasoul Muzika?

  Jo Jo, no luck, edhe me RP old version dhe Internet Explorer 6,

Tema tė Ngjashme

 1. Muzika eshte haram per myslymanet - PSE?
  Nga Opake Opinga nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 23-06-2011, 08:27
 2. Muzika a ėshtė harram ( e ndaluar ) nė Islam?
  Nga ramazan_it nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 16:39
 3. Pse muzika eshte haram?
  Nga hasanhyseni nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-10-2009, 10:58
 4. Cfare eshte MUZIKA?
  Nga KosovaHawaii nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 31-07-2003, 11:07
 5. Muzika ėshte njė ligj moral
  Nga Calvero nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-07-2003, 05:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •