Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,728
  Postimet n Bllog
  3

  Ramadan Kllogjri - Kng pr presidentin Donald Trump


 2. Anetart m posht kan falenderuar Albo pr postimin:

  Prizrenasi_40 (25-01-2021)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e Prizrenasi_40
  Antarsuar
  14-01-2021
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  26

  Pr: Ramadan Kllogjri - Kng pr presidentin Donald Trump

  Zoti na ruajt nga devijimi!

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-06-2017, 02:07
 2. Tjetr padi pr Donald Trump
  Nga Neteorm n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-01-2017, 14:12
 3. Ky sht shqiptari i par i ftuar n ceremonin e inaugurimit t Donald Trump
  Nga Maqellarjot n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-01-2017, 13:09
 4. Donald Trump, pritet t investoj n Shqipri dhe Kosov
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 11:48
 5. Ramadan Sinani
  Nga babadimri n forumin Shkrimtar shqiptar
  Prgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 21-02-2009, 10:53

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •