Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,688
  Postimet n Bllog
  2

  WhatsApp trhiqet nga ndryshimi i politikave t privatsis

  Platforma ka menduar t ofroj m shum qartsi dhe shpjegim n lidhje me politikn n fjal dhe premton t mos fshij dhe t mbyll llogarit pas dats 8 Shkurt.

  Emri: whatsapp-web-730x410.jpg

Shikime: 5675

Madhsia: 29.9 KB

  WhatsApp ka vendosur t shtyj implementimin e politikave t reja t privatsis t cilat detyrojn prdoruesit t ndajn t dhnat e tyre me Facebook.


  Platforma beson se ndryshimi i tyre ka shkaktuar shum konfuzion dhe keqinformim dhe pr kt ka vendosur ta shtyj pr nj dat tjetr.

  N fillim t Janarit 2021 WhatsApp prezantoi nj politik t re privatsie q detyron prdoruesit t ndajn t dhnat me Facebook. Madje n t thuhej se nse nuk pranoni termat e reja deri m 8 Shkurt 2021 mund t dbohen nga WhatsApp dhe llogari tu fshihet.

  Ky prditsim u ballafaqua me kritika t shumta. Prdoruesit nuk dshironin q t detyrohen pr t ndar t dhnat me Facebook ka shkaktoi largimin n mas t prdoruesve drejt platformave t tjera alternative.

  Menjher pas reagimet, WhatsApp vendosi shtyrjen. Platforma bri nj postim t WhatsApp n blog duke thn se ka shum informacione t pavrteta q po prhapen n lidhje me prditsimin e ri.

  Platforma ka menduar t ofroj m shum qartsi dhe shpjegim n lidhje me politikn n fjal dhe premton t mos fshij dhe t mbyll llogarit pas dats 8 Shkurt. /PCWorld Albanian

 2. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  Prizrenasi_40 (21-01-2021)

 3. #2
  i regjistruar
  Antarsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pr: WhatsApp trhiqet nga ndryshimi i politikave t privatsis

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Platforma ka menduar t ofroj m shum qartsi dhe shpjegim n lidhje me politikn n fjal dhe premton t mos fshij dhe t mbyll llogarit pas dats 8 Shkurt.

  Emri: whatsapp-web-730x410.jpg

Shikime: 5675

Madhsia: 29.9 KB

  WhatsApp ka vendosur t shtyj implementimin e politikave t reja t privatsis t cilat detyrojn prdoruesit t ndajn t dhnat e tyre me Facebook.


  Platforma beson se ndryshimi i tyre ka shkaktuar shum konfuzion dhe keqinformim dhe pr kt ka vendosur ta shtyj pr nj dat tjetr.

  N fillim t Janarit 2021 WhatsApp prezantoi nj politik t re privatsie q detyron prdoruesit t ndajn t dhnat me Facebook. Madje n t thuhej se nse nuk pranoni termat e reja deri m 8 Shkurt 2021 mund t dbohen nga WhatsApp dhe llogari tu fshihet.

  Ky prditsim u ballafaqua me kritika t shumta. Prdoruesit nuk dshironin q t detyrohen pr t ndar t dhnat me Facebook ka shkaktoi largimin n mas t prdoruesve drejt platformave t tjera alternative.

  Menjher pas reagimet, WhatsApp vendosi shtyrjen. Platforma bri nj postim t WhatsApp n blog duke thn se ka shum informacione t pavrteta q po prhapen n lidhje me prditsimin e ri.

  Platforma ka menduar t ofroj m shum qartsi dhe shpjegim n lidhje me politikn n fjal dhe premton t mos fshij dhe t mbyll llogarit pas dats 8 Shkurt. /PCWorld Albanian
  tashme eshte vone. thote se nuk do e mbylli apo fshi, por nuk te le ta perdoreshe derisa te pranosh kushtet.

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-08-2014, 07:09
 2. Ndiihm reth WhatsApp
  Nga Agneta Gjikolli n forumin Pyetni ekspertt
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-11-2012, 22:19
 3. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-04-2008, 14:54
 4. Komiteti i Orientimit t Politikave, integrim sa m i
  Nga Kosovari_78_Ca n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2005, 02:04
 5. Bin Laden kunder politikave te Xhorxh Bush ne Irak
  Nga Nice_Boy n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2004, 08:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •