Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,518

  ForumiShqiptar prsri me pamje t re!

  T nderuar antar,

  Emri: coollogo_com-12805578.png

Shikime: 116

Madhsia: 48.0 KB

  Si e shikoni, "ForumiShqiptar!" tashm kan kaluar n version t ri. Shpresojm q kshtu t zgjidhen problemet e s kaluars dhe t krijohen baza t shndosha pr zhvillim t mtejshm.

  Ju bjm t ditur se punimet dhe prshtatjet vazhdojn; pr disa koh mund t hasni n vshtirsi teknike gjat shtitjes n kto forume. Ju krkojm ndjes pr ndrprerjet e rastit dhe shpresojm n mirkuptimin tuaj.

  Me respekt,

  Stafi i ForumiShqiptar,
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 2. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  Prizrenasi_40 (21-01-2021)

Tema t Ngjashme

 1. Hej forumishqiptar.com
  Nga Vinjol n forumin Na bashkoi Albasoul
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 09-03-2016, 16:48
 2. Pershendetje ForumiShqiptar!
  Nga Neteorm n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-07-2013, 07:08
 3. Forumishqiptar.com ne cel
  Nga 2043 n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 01:36
 4. Duhet t ndryshoj pamje Forumishqiptar?
  Nga BlooD_VenoM n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 08-05-2008, 05:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •