Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,693
  Postimet n Bllog
  2

  Trump jep fjalimin e lamtumirs dhe paralajmron: Do rikthehemi n nj mnyr apo nj tjetr. Ju dua

  Presidenti Donald Trump dha fjalimin e lamtumirs si president i SHBA.


  Ai tha se sht shum i lumtur pr ato se far administrata e ktij ka arritur duke prmendur edhe periudhn e pandemis.

  Kan qen katr vjet t pabesueshm. Kemi arritur aq shum s bashku, tha presidenti n largim i Shteteve t Bashkuara, Donald Trump.

  Ajo q kemi br, ka qen e mahnitshme me t gjitha standardet, tha Trump, duke prmendur ndryshimet n ushtrin amerikane, krijimin e vaksins kundr koronavirusit e t tjera.

  Do jem duke ju par, do jem ktu gjithmon pr ju. I uroj administrats s re shum sukses kan potencialin t bjn shum gjra t mira , infrastruktura sht gati.

  Ju duam vrtet, do t kthehemi srish n nj form tjetr me siguri. Dua t falnderoj kongresin, sepse n fakt n disa gjra patm br nj pun t mir
  , tha Trump. /topchannel.tv

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Trump jep fjalimin e lamtumirs dhe paralajmron: Do rikthehemi n nj mnyr apo nj tjetr. J


 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Trump jep fjalimin e lamtumirs dhe paralajmron: Do rikthehemi n nj mnyr apo nj tjetr. J

  Mesazhi q presidenti Trump i la mbi tavolin presidentit t ri Biden:

  Joe, ti e di q un fitova.

  Emri: Screen Shot 2021-01-20 at 1.24.59 PM.jpg

Shikime: 100

Madhsia: 28.7 KB

 4. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,693
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Trump jep fjalimin e lamtumirs dhe paralajmron: Do rikthehemi n nj mnyr apo nj tjetr. J

  Trump heroi i Ameriks. Patriot qe 4 vjet punoi pr amerikant, ngriti ekonomin me 33 % dhe u sulmua nga krimi i organizuar nderkombtar me Soros n krye, nga t korruptuarit demokrate t dhoms se prfaqsuesve, me shtrign Pelosi, u prball me administraten e korruptuar soroiste te BE, me globalistet n gjith botn, me Kinn etj.
  Ua corri maskn hajduteve te zgjedhjeve dhe sot ka deklasifikuar dosjet e krimit n SHBA.

Tema t Ngjashme

 1. Ndrhyrja n Siri/ Trump konsultohet me aleatt, Rusia paralajmron luft
  Nga Neteorm n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-04-2018, 03:59
 2. Tjetr padi pr Donald Trump
  Nga Neteorm n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-01-2017, 14:12
 3. Botimi im i Mein Kampf sht i plot. Botuesi tjetr shpif n mnyr t ult.
  Nga Belinah n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 11:44
 4. 21-vjetori i PD, Berisha ndrpret fjalimin pr arsye shndetsore
  Nga Uriel n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 124
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 09:56
 5. Presidenti Rugova mban fjalimin vjetor ne kuvend
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 03-02-2004, 11:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •