Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  SHBA: Jep dorheqjen drejtuesja e CIAs pa dhn asnj arsye

  Drejtuesja e agjensis s shrbimit sekret n Amerik, Gina Hasper, ka dhn dorheqjen sot, nj dit para inagurimit t Joe Biden si president i Ameriks. Ajo nuk ka dhn asnj arsye pr dorheqjen e dhn por ka falenderuar punonjsit e staft t saj dhe CIA pr punn dhe dedikimin e tyre.

  Emri: 960x0.jpg

Shikime: 137

Madhsia: 28.4 KB

  Ajo ishte drejtuesja e par femr e ktij institucioni.

  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 19-01-2021 m 16:25

Tema t Ngjashme

 1. te merzitesh pa arsye...
  Nga didii n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 22-07-2013, 15:13
 2. Flet drejtuesja e emisionit t mngjesit n TV Planet, Rudina Dobi
  Nga Albo n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 20:08
 3. Pr lirimin e Limajt nuk ekziston asnj arsye bindse
  Nga mani n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 08-12-2003, 09:21
 4. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-10-2003, 07:50
 5. Nje arsye me shume
  Nga ilma n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-02-2003, 19:30

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •