Presidenti Meta lutet n Kishn e Shn Athanasit n Selenic: Shrim t shpejt t gjith shqiptarve t prekur nga COVID-19!

Emri:  139508279_3693005804078999_4502134119710866677_o.jpg

Shikime: 554

Madhsia:  35.4 KB

Presidenti i vendit, Ilir Meta sht ndalur sot edhe n Selenic, posarisht n Kishn e Shn Athanasit.

Prmes nj statusi n Facebook, Presidenti thot se ishte aty pr t’ju bashkuar lutjeve t banorve t zons pr shrim t shpejt e shndet t plot pr t afrmit e tyre dhe t gjith shqiptart e prekur nga COVID-19.

STATUSI I PLOT
N Kishn e Shn Athanasit n Selenic, e ndrtuar shekuj m par, pr t’ju bashkuar lutjeve t banorve t zons pr shrim t shpejt e shndet t plot pr t afrmit e tyre dhe t gjith shqiptart e prekur nga COVID-19.

Mirnjohje At Spiros pr prkushtimin e tij ndaj besimtarve, pr t’u dhn shpres n kto koh me sprova t vshtira, por jo t pakalueshme.

Pr Selenicn dhe pr mbar Shqiprin dit m t mira do t vijn patjetr!

Emri:  139963254_3693005984078981_4618996826150097288_o.jpg

Shikime: 419

Madhsia:  31.2 KB

Emri:  140357801_3693005900745656_3830149845202681129_o.jpg

Shikime: 331

Madhsia:  35.9 KB

Balkanweb