Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Zgjedhjet n Kosov, Haradinaj: AAK do t hyj e vetme n zgjedhjet e 14 shkurtit

  Ramush Haradinaj: S’ka koalicione parazgjedhore, pas zgjedhjeve t hapur pr bashkpunim me do parti n Kosov

  Emri: Screenshot_8-5.jpg

Shikime: 121

Madhsia: 17.5 KB

  Ish-kryeministri i Kosovs, Ramush Haradinaj ka deklaruar se AAK do t hyj e vetme n zgjedhjet e 14 shkurtit.

  Haradinaj ka deklaruar se pr AAK s’ka koalicione parazgjedhore pasi koalicionin partia e tij e ka vetm me qytetarin.

  M tej ai thekson se pas zgjedhjeve ai nuk paragjykon dhe l t hapur mundsin e bashkpunimit me do parti politike t Kosovs, si me LDK, PDK, Vetvendosjen etj.

  “Aleanca ka koalicion vetm me qytetarin, nuk ka koalicione parazgjedhore, programi yn jam i bindur se do t merr besimin e qytetarve. Edhe oferta po kuptohet do dit ma shum, pas zgjedhjeve nuk paragjykojm, e lm hapur mundsin e bashkpunimit me partit politike me cilndo qoft. Preferojm me qytetarin me b koalicion, jemi subjekt me vizion”, ka thn Haradinaj.

  (BalkanWeb)

 2. #2

  Pr: Zgjedhjet n Kosov, Haradinaj: AAK do t hyj e vetme n zgjedhjet e 14 shkurtit

  Shpresojme qe te fitoje VV ose me sakte Albin Kurti se edhe VV duhet te jete si te gjitha partit e tjera pa Kurtin.

  Dhe Albin Kurti duhet te fitoje sepse eshte i vetmi lider shqiptar qe sjell kuriozitet.Mundet te pelqehet a mospelqehet por eshte i vetmi politikan shqiptar qe ka nje "gjysem" ideje dhe nje "gjysem" ideali mbi politiken dhe qeverisjen. Te gjithe politikanet e tjere shqiptar na kane hequr dhe kureshtjen e jo me shpresen.

  Haradinaj ne politike do mbahet mend per leket e kollarove dhe per numurin e parecaktuar te zevendesministrave. Ka pasur me shume zevendministra qeveria e Haradinajt se sa banore shume fshatra shqiptare. Me zevendeministrat e Haradinajt mundet te krijoje nje brigade ose nje kampionat futbolli,gjithmone sikur te dihej numri i sakte...
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 13-01-2021 m 15:20

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Zgjedhjet n Kosov, Haradinaj: AAK do t hyj e vetme n zgjedhjet e 14 shkurtit

  PDK shpall listn/ Ja kush jan kandidatt n zgjedhjet e 14 shkurtit

  Emri: auto_hoxhaaaa1610823833.jpg

Shikime: 97

Madhsia: 28.0 KB

  Partia Demokratike e Kosovs ka shpallur listn me 110 kandidat me t cilt do t konkuroj n zgjedhjet e parakohshme parlamentare q do t mbahen n Kosov. N krye t ksaj liste sht kryetari I PDK-s, Enver Hoxhaj.

  M posht lista e plot…

  Lista fituese e Rimkmbjes. Emra q prfaqsojn vlera profesionale dhe kombtare. Ekipi q do ta rimkmb shtetin nga dshtimet e dy qeverive paraprake.

  Shprndaje n mbshtetje t rimkmbjes

  1 Enver Hoxhaj

  2 Uran Ismaili

  3 Eliza Hoxha

  4 Bedri Hamza

  5 Memli Krasniqi

  6 Evgjeni Thac?i-Dragusha

  7 Xhavit Haliti

  8 Bajrush Xhemaili

  9 Blerta Deliu-Kodra

  10 Abelard Tahiri

  11 Me?rgim Lushtaku

  12 Ganimete Musliu

  13 Rashit C?alaj

  14 Ferat Shala

  15 Ariana Musliu-Shoshi

  16 Ramiz Kelmendi

  17 Elmi Rec?ica

  18 Besa Ismaili-Ahmeti

  19 Sylejman C?erkezi

  20 Nezir C?oc?aj

  21 Valdete Idrizi

  22 Kujtim Gashi

  23 Kurtan Kajtazi

  24 Luljeta Veselaj-Gutaj

  25 Rame? Vataj

  26 Rrustem Musa

  27 Mexhide Mjaku-Topalli

  28 Hajdar Beqa

  29 Ilir Tahiri

  30 Kristina Gashi-Bytyqi

  31 Faton Abdullahu

  32 Ardian Kastrati

  33 Florete? Zejnullahu

  34 Isak Shabani

  35 Sejdi Hoxha

  36 Xhevahire Izmaku

  37 Ilir Kurtishi

  38 Menduh Abazi

  39 Donjeta Bytyqi

  40 Imri Ilazi

  41 Arben Fetoshi

  42 Albina Lleshi

  43 Hyzer Rizani

  44 Rrahman Jakupi

  45 Grese? Baraliu

  46 Ge?zim Krasniqi

  47 Skender Ukaj

  48 Besa Buc?inca

  49 Valon Grabovci

  50 Fadil Nura

  51 Vesa Broja

  52 Isa Hajdari

  53 Hisen Berisha

  54 Hyrije Xhemajlaj-Thaqi

  55 Fadil Beka

  56 Besim Halimi

  57 Agime Roshaj

  58 Arben Gecaj

  59 Asllan Bajrami

  60 Shqipe Zogu

  61 Qazim Qeska

  62 Sabedin Vishi

  63 Kosovare Murseli

  64 Naim Musliu

  65 Kadri Kryeziu

  66 Arta Nallbani

  67 Sadik Halitjaha

  68 Isa Hajrizi

  69 Safete Maliqi-Qormemeti

  70 Petrit Hajdari

  71 Argjent Tasholli

  72 Jona Arifi

  73 Abdyl Bajrami

  74 Mevledin Mazreku

  75 Diana Shehu-Devaja

  76 Betim Elezaj

  77 Fitim Selimi

  78 Pranvera Merovci

  79 Arben Dautaj

  80 Hevzi Xhelili

  81 Jetmire Skeraj

  82 Musli Gucati

  83 Bujar Kukleci

  84 Rajmonda Krasniqi

  85 Haki Morina

  86 Muhamet Gubetini

  87 Flutra Hoti

  88 Veton Firzi

  89 Fatmir Dugolli

  90 Lumturije Bytyqi-Hasani

  91 Ruzhdi Kurtishaj

  92 Kastriot Krasniqi

  93 Florida Bajrakatri

  94 Shaban Kastrati

  95 Ibrahim Ceka

  96 Mihane Kodra-Bekteshi

  97 Sevdi Dernjani

  98 Ali Stublla

  99 Adelina Grainca

  100 Bujar Cakolli

  101 Florim Kryeziu

  102 Zijush Ahmeti

  103 Sami Hoxha

  104 Avdullah Musliu

  105 Gani Neziri

  106 Garip Sahiti

  107 Gazmend Bytyqi

  108 Lulzim Abazi

  109 Bekim Haxhiu

  110 Donjet Bislimi


  Syri.net

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 172
  Postimi i Fundit: 05-05-2010, 05:18
 2. Prgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 09-02-2010, 12:10
 3. Zgjedhjet e prgjithshme ne Kosov
  Nga Auroraa n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 192
  Postimi i Fundit: 11-06-2009, 13:57
 4. Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-05-2007, 03:22
 5. Zgjedhjet parlamentare n Kosov
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 275
  Postimi i Fundit: 15-05-2005, 14:50

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •