Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,272
  Faleminderit
  86
  826 falenderime n 674 postime

  Kush do ta fitoj Superbowl n Amerik kt vit?

  Ka prfunduar sezoni i futbollit amerikan (NFL) ne Amerike javen e kaluar dhe kt fundjav q kaluam ishin ndeshjet e para tek eleminatores (playoffs). Dy ekipe jane fituar ndeshjet e para, Ravens dhe Browns.

  Cili ekip mendoni se do te fitoje Kupen (Superbowl) kt vit?

  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 11-01-2021 m 22:58

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,272
  Faleminderit
  86
  826 falenderime n 674 postime

  Pr: Kush do ta fitoj Superbowl n Amerik kt vit?


 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,272
  Faleminderit
  86
  826 falenderime n 674 postime

  Pr: Kush do ta fitoj Superbowl n Amerik kt vit?


Tema t Ngjashme

 1. Kush do t fitoj zgjedhjet n Kosov?
  Nga ARIANI_TB n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-05-2014, 02:57
 2. Kush do t fitoj zgjedhjet n Kosov...!!!???
  Nga ARIANI_TB n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-05-2014, 02:53
 3. Kush do ti fitoje zgjedhjet parlamentare te Qershorit?!
  Nga brooklyn2007 n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-02-2009, 09:44
 4. Kush do ti fitoj zgjedhjet n Shqipri?
  Nga martin_iden2001 n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-05-2005, 01:46
 5. Kush do ta fitoj kt vit Kampionatin Automobilistik t F1
  Nga VAZELOS n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 13-12-2004, 19:01

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •